LISAKS:

 

UUDISED-TEATED

« Tagasi

Järvamaa mentorklubi

JÄRVAMAA MENTORKLUBI

Järvamaal tegutseb mentorklubi, mille tegevustes lööb kaasa 44 ettevõtjat. Mentorklubi tegevuste eesmärkideks on suurendada ettevõtete ellujäämismäära, suunata ettevõtjaid eksportima, tagada ettevõtetes stabiilne käibe kasv. 

Järvamaa mentorklubi võib tähistada oma esimest sünnipäeva juba 30. märtsil 2017. Esimese tegevusaasta jooksul on kohtutud 5 korda. Klubiline tegevus on olnud suuresti liikmete endi initsiatiivil ja kaasalöömisel. Klubikaaslased täiendavad üksteist oma teadmiste ja oskustega.

Järvamaa Arenduskeskus pakub sellele klubilisele tegevusele sisu ning tuge ehk vahendab infojagajaid, koolitajaid või arendajaid ning tekitada arutelusid ja vestlusringe.

Mentorklubis toimub terve rida koolitusi/töötubasid, mis keskenduvad klubis osalevate ettevõtjate vajadustele. Lisaks saavad osalejad kasutada teiste osalejate teadmisi ja kogemusi, sest toimuvad erinevad suhtlusringid.

Klubiliikmete kohtumised on 2017. a planeerinud esialgu 26. aprillile, 3. oktoobrile ja 29. novembrile  ning arengureisid 24. mail ja 13. septembril.

Mentorklubisse on oodatud kõik ettevõtjad kelle eesmärgiks on pikaajaline ettevõtte käibe kasv, töökohtade loomine ehk kõik see, mis toetab Eesti majanduse edu. Oodatud on nii alustavad kui ka tegutsevad ettevõtjad. Mentorklubis osalemine on osalejale tasuta ja klubilist tegevust toetab EL Regionaalarengu fond ning Järvamaa Omavalitsuste Liit.

Mentorklubis osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine.

Rohkem infot saab küsida SA Järvamaa Arenduskeskuse ettevõtluskonsultandilt Saima Piisnerilt, tel 501 7770 või  saima@jarva.ee.