« Tagasi

Kohalike omavalitsuste valimiste koondnimekiri Paide linnas

Täna, 8. septembril selgitas Paide linna valimiskomisjon välja kandideerijate järjekorra.

Paide linn
VALIMISRINGKOND NR 1
KANDIDAATIDE KOONDNIMEKIRI
 

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
nr 101 MIHHAIL FEŠTŠIN
nr 102 PRIIT VÄRK
nr 103 RAIVO RAJA
nr 104 OLEG ANTONKOV
nr 105 ANTS HIIEMAA
nr 106 EGON HIOB
nr 107 KARL HÜTT
nr 108 JOHAN-KASPAR IVASK
nr 109 KAIDO IVASK
nr 110 ANDRUS JAKOBSON
nr 111 ANDRES JALAK
nr 112 VIKTOR KASAK
nr 113 JÜRI KAUGERAND
nr 114 IVI KUKK
nr 115 ENN LEHTPUU
nr 116 KRISTINA LILL
nr 117 RIINA LILLEMAA
nr 118 MARTIN LINDRE
nr 119 MAIDU LUTS
nr 120 VIKTOR METS
nr 121 RIHO METSLA
nr 122 MART MIKSON
nr 123 EVELIN NÕMM
nr 124 ANNELI NÕMMIK
nr 125 VILJO ODRAS
nr 126 ALAN OLONEN
nr 127 VILJAR PENNERT
nr 128 ENN PIIR
nr 129 ALLAR REIVIK
nr 130 HENN SOKK
nr 131 ARVO STOLTSEN
nr 132 VELJO TAMMIK
nr 133 ENE TAPPO
nr 134 EHA TASANG
nr 135 VEIKO TIHEMETS
nr 136 TEET TIHVAN
nr 137 JANIS TIKK
nr 138 ÜLLE TRUMM
nr 139 EHA VESSMANN
nr 140 ANDRUS TULL

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
nr 141 PRIIT PÕDER
nr 142 KALLE GRÜNTHAL
nr 143 TOOMAS UUSMAA
nr 144 TARMO HINTS
nr 145 MARVE PIIP
nr 146 JAN SONG
nr 147 KAAREL PIIBELEHT
nr 148 KALEV KALMUS
nr 149 MARILIIS EINMA
nr 150 ANDRES KRASS
nr 151 MATI AMMER
nr 152 TAIRI EHLVEST
nr 153 KALEV MEIDLA
nr 154 RAIVO GRÜNTHAL
nr 155 ANDRES PÕLLU

Eesti Keskerakond
nr 156 KERSTI SARAPUU
nr 157 PEETER SALDRE
nr 158 AIVAR TUBLI
nr 159 VALERI IVANOV
nr 160 JANNO LEHEMETS
nr 161 ANNELI TUMANSKI
nr 162 HANNES SOONSEIN
nr 163 MART MÄEMETS
nr 164 ÜLLE LEESMAA
nr 165 KAI KIMMEL
nr 166 ELENA SAPP
nr 167 AIVO TOOMISTU
nr 168 ARE RIISTAN
nr 169 AHTO TEMPEL
nr 170 TARMO VAHER
nr 171 AARE KALVIK
nr 172 PEETER LODI
nr 173 TIIT LUMISTE
nr 174 SIIRI ROOS
nr 175 TOIVO KATTAI
nr 176 LII VIRKOJA
nr 177 ESTER KIVINURM
nr 178 ILLE LAAL-HINRIKUS
nr 179 ÜLO PAAS
nr 180 ILVIJA TOVSTSIK
nr 181 RITA RUISO
nr 182 IMBI TIHEMETS
nr 183 AHTI MÄNNIK
nr 184 ÜLO PAJUMETS
nr 185 ESTER KOPLIMETS
nr 186 PILLE AALOE
nr 187 LUULE VIITMANN
nr 188 LEILI PAITS
nr 189 LUDMILLA DAVÕDOVA
nr 190 AIRA HEIN
nr 191 AARNE KÕRGESAAR
nr 192 KAUPO VÄLI
nr 193 PILLE REINSALU
nr 194 RINGA LINDJÄRV
nr 195 MÄRT KALVIK

Suur-Järvamaa valimisliit
nr 196 ALO AASMA
nr 197 TOOMAS AGASILD
nr 198 JANNO VIILUP
nr 199 MIKK VISSAK
nr 200 INDREK KUUSE
nr 201 JAAN KIRSIPUU
nr 202 TIIA-MARIA TAMBERG
nr 203 CHRISTOPHER VOOLAID
nr 204 ANTS LEPPOJA
nr 205 GERHARD MARKUS TRUMM
nr 206 VALLO TAMME
nr 207 AITA VÄLLMANN
nr 208 MAIRON NUGIS
nr 209 KELLI SEINOJA
nr 210 TARMO SAVISAAR
nr 211 TIMO KALAUS
nr 212 TRIIN PAABO
nr 213 JÜRI HIIEMÄE
nr 214 VEIKO NATUS
nr 215 ÜLO AASORG
nr 216 JAAK SALMAR
nr 217 ENNO VATSEL
nr 218 MARIO JÄRV
nr 219 RAIMU LAST
nr 220 VLADES TŠERNAUSKAS
nr 221 ÜLLAR LEPANURM
nr 222 PEEDO LÄLL
nr 223 AKO AASMA

Eesti Reformierakond
nr 224 KRISTJAN KÕLJALG
nr 225 ANDRES MÜÜRSEPP
nr 226 RAIDO TÜRNER
nr 227 TARMO ALT
nr 228 INGRID ALT
nr 229 HARTI PAIMETS
nr 230 HELLE KÜNSAR
nr 231 VELLO TALVISTE
nr 232 HELI SUVI
nr 233 AHTY JUURIK
nr 234 RIINA TÜRNER
nr 235 REIN OSELIN
nr 236 HELE PÄRN
nr 237 JAAN MADIS
nr 238 GEIR PÕDER
nr 239 ASKO OSULA
nr 240 TAAVI AROLD
nr 241 MADIS SANDERMAT
nr 242 TIIT SCHILF
nr 243 VAHUR VAARMA
nr 244 ARNE PÕDER
nr 245 HILLAR PRIKS
nr 246 TIIT SCHVEDE
nr 247 VALEV VÄLJAOTS
nr 248 LIISA HENDRIKSON

Sotsiaaldemokraatlik Erakond
nr 249 SIRET PIHELGAS
nr 250 MARGUS NURMIK
nr 251 KRISTI ROHTLA
nr 252 KULNO KLEIN
nr 253 MARGIT UDAM
nr 254 ILMAR KOPPEL
nr 255 SILLE ERALA
nr 256 KASPAR TAMMIST
nr 257 ANNELI SUITS
nr 258 JAAN SAPP
nr 259 LORINA KUKK
nr 260 TARMO SIMSON
nr 261 SIIRI MURU
nr 262 JAANUS TOOMING
nr 263 ELIKO SILLAMAA
nr 264 FRED LAUSVEE
nr 265 MAIVE PREMET
nr 266 VEIKO KURIM
nr 267 LAINE HALLIKA
nr 268 TIIT KANNE
nr 269 ANNELI MERILA
nr 270 PEEP HEINASTE
nr 271 KRISTA NUHKAT
nr 272 OLAVI SAAR
nr 273 URVE KAAR
nr 274 JAAK PORMANN
nr 275 MARGIT PLOOM
nr 276 KOIT PILIPENKO
nr 277 JAANUS KOEMETS
nr 278 URMAS KIVILO
nr 279 PEEP PAJURI
nr 280 KAI ÕUN
nr 281 AIN VILISMÄE
nr 282 MARKO SILDNIK
nr 283 ELO ÖÖSALU