« Tagasi

31. nädal Paides

Esmaspäev, 30. juuli

09.00 linnavalitsuse istung
10.00 abilinnapea Anneli Tumanski osaleb kohtumisel koolitoitlustajaga
10.30 abilinnapea Anneli Tumanski osaleb turismiteemalise kohtumisel
13.00 abilinnapea Siret Pihelgas osaleb koolimaja ehituskoosolekul
15.00 abilinnapea Siret Pihelgas osaleb Ajakeskuse Wittenstein arendusprojeti koosolekul
15.00 laste rannavolle II etapp Keskväljakul
 

Teisipäev, 31. juuli

09.00 linnamajanduse osakonna koosolek
10.00 Järvamaa muuseum 113
15.30 näituse „Avastamisväärt pärlid Paide vanalinnas" avamine Keskväljakul ja vanalinnas

Kolmapäev, 1. august

09.00 abilinnapea Siret Pihelgas osaleb koosolekul Paide Haldusega
10.00 linnavalitsuse liikmed kohtuvad Paide Teatri tegijatega raekojas
11.15 Paide Raekojatund Kesk-Eesti Tre raadios
20.00 Vana Baskini Teater Paide Vallimäel

Neljapäev, 2. august

18.00 "Ring Paide linna südames"
18.30 Järvamaa rattakrossi seeriavõistluse Paide etapp
19.00 Orelipooltund kirikus

 

Reede, 3. august

VI Eivere Klaverifestival
11.00 linnapea priit Värk kohtub USA Rahvuskaardi Marylandi osariigi esindajatega raekojas
18.30 Linetantsu õpituba ja esinemised Keskväljakul

 

Laupäev, 4. august

VI Eivere Klaverifestival


Pühapäev, 5. august

VI Eivere Klaverifestival
11.00 Türi-Tamsalu jalgrattamatk
11.00 lastehommik Keskväljakul
12.00 Muusikute fond PLMF esitleb - klaverifestivali õpilaste kontsert raekojas


Puhkused/ lähetused

Lastekaitse peaspetsialist Annika Nõulik viibib puhkusel 25.06-01.08, asendavad Annika Steinberg või Irene Virkoja
Lastekaitse spetsialist Annika Steinberg 16.07-05.08, asendab Irene Virkoja
Kultuuri-, spordi- ja noorsootööspetsialist Edith Tänavots 09.07-03.08, asendab Enn Lehtpuu
Volikogu sekretär Ulvi Vürmer 09.07-07.08
Piirkonnajuht Peeter Saldre 09.07-05.08, asendab Kulno Klein
Spetsialist Rita Laanetu 09.07-03.08, asendab Mari Mikson
Sotsiaalosakonna juhataja Getter Nurk 23.07-17.08, asendab Anneli Raap
Pearaamatupidaja Agne Pajula 23.07-05.08, asendab Kaja Kört
Linnapea Priit Värk lähetuses 30.-31.07, asendab Siret Pihelgas
Abilinnapea Anneli Tumanski lähetuses 1.-3.08
Arenduse peaspetsialist Karola Jaanof lähetuses 1.-3.08
Maakorralduse peaspetsialist Elliko Kõiv 06.-17.08, asendab Rein Säinas
Sekretär Kirsikka Uusmaa 06.08-19.08, asendab Reet Kask
Raamatupidaja Aime Adler 01.-07.08
Raamatupidaja Ille Merilain 06.-17.08, asendab Aet Viljak
Raamatupidaja Inge Lagi 07.-21.08, asendab Aet Viljak
Abilinnapea Siret Pihelgas 06.-12.08
Spetsialist Maritana Järve 20.08-07.09
Ökonomist Ene Remikül 13.-27.08, asendab Aime Adler
Sekretär Reet Kask 27.08-02.09, asendab Kirsikka Uusmaa
Keskkonna peaspetsialist Tiina Kivila 03.-14.09, asendab Rein Säinas


 

 

Linnavalitsus jätab omale õiguse nädalakavas muudatusi teha!