« Tagasi

Loe, millised Paide kodud on aasta kauneimad

Võidupühal, 23. juunil Paides toimuval Järvamaa maakaitsepäeval annab maavanem Alo Aasma  üle tänukirjad ja mastivimplid Järvamaa kaunite kodude omanikele, kes on välja valitud omavalitsuste poolt.

Kauneid kodusid tunnustatakse riigihalduse ministri ja Järva maavanema tänukirjadega ning rahvusvärvides mastivimplitega. Järvamaa kauneima kodu tiitliga pärjatakse Ervin ja Ingrid Runneli kodu Paide vallas.

Maakaitsepäeva tegevused algavad Paides kell 11.00. Päeva sisustavad Kaitseliidu ja tema eriorganisatsioonide väljapanekud, erinevad näitused ja atraktsioonid.  Tehnikat ja relvastust tutvustavad liitlaste esindajad. Soodsa ilmaga saab näha liitlaste lennukite ülelendu Paidest.   Oma tehnika ja demonstratsioonesinemistega on kohal politsei ja päästjad. Lisaks neile pakuvad tegevusi Korvpalliklubi 7, Punane Rist, Paide Ülejõe discgolfi park, ajakeskus Wittenstein jt. Tavapäraselt saab süüa sõdurisuppi.

Toimub kaitseväeline jalutuskäik, mille lõpus annab maavanem maakonna omavalitsusjuhtidele  üle Vabariigi Presidendi poolt saadetud võidutule.

Tänukirja ja mastivimpliga tunnustatakse 2017. aastal Paide linna järgmiste kodude omanikke: 

Helle Inkinen, Koidu 3

Perekond Toomväli, Parkali 23

Perekond Nugis, Põik 6

Perekond Ivanov, Kure 30

Perekond Nurmik, Lai 49

Anu Puusepp ja Üllar Vahtramäe, Raja 3, paarismaja

Perekond Raamat, Raja 3, paarismaja

Perekond Larven, Raja 2

 

Allikas: Järva maavalitsus