Paide lasteaedades algab teede asfalteerimine

Paide linnavalitsus annab teada, et Paide Sookure lasteaia parkla asfalteerimine algab 23. oktoobril ning kestab eeldatavasti mõni päev. Sel perioodil on parkla autodele suletud, et tee aluspinda mitte rikkuda.

Samal ajal algab ka PAIde Lasteaia Tallinna tänava maja esise tee ning siseõue asfalteerimine. Kokku saab uue katendi 1000m² pinda. Eeltöid teostatakse nädalavahetusel, asfalteerimine ise kestab paar päeva. Lapsed kasutavad sel ajal lasteaeda pääsemiseks teist sissepääsu.

Linnapea Siret Pihelgase sõnul on Tallinna tänava maja osas ka plaan tulevikus uus asfalttee markeerida. "Mõte on uus asfalttee edaspidi ka ära joonida, et lapsed saaksid paremini liiklemist õppida ning oskaksid märke jälgida," sõnas ta.

avalike suhete spetsialist