Paides esietendub Shakespeare`i "Richard3"

Laupäeval, 10. märtsil esietendub Paide Muusika- ja Teatrimajas William Shakespeare`i tragöödia "Richard3", mis räägib sellest, kuidas sai Richardist Inglismaa kuningas.

Richard valmib koostöös Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Eesti Kunstiakadeemia ning Paide Muusika-ja Teatrimajaga (Euroopa Regionaalarengu Fondi Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia ASTRA projekt EMTASTRA). Tegemist on lavaka 28. lennu ühe diplomietendusega.

Richardit teevad:

• Lavastaja: Jan Teevet
  • Kunstnik: Freda Purik
  • Valguskunstnik: Karolin Tamm
  • Videokunstnik: Maria Elisaveta Roosalu
  • Helilooming: Kirill Havanski
  • Konsultant: Oliver Issak
  • Produtsendid: Harri Ausmaa ja Margit Kajak
  • Richardi rollis Joosep Uus
  • Teised osatäitjad: Ene Järvis, Johannes Richard Sepping, Steffi Pähn, Ursel Tilk ja Ingrid Margus

Toetavad Paide linn, Eesti Kultuurkapital, SA Paide Haldus

Piletiinfo

Lavastust mängitakse Paides kolmel korral, neljas etendus toimub Tallinnas Vene Teatris. Ka Vene Teatris esietendus "Richard III", peaosas Jaak Prints.

avalike suhete peaspetsialist