Vastuvõtt Paide Riigigümnaasiumisse on alanud!

Meil on hea meel teatada, et septembrist alustab õppetööga Paide Riigigümnaasium.

Vastuvõtt uude kooli on alanud ja see kestab kuni 25. märtsini. Täpsema info koos vastuvõtutingimustega leiab meie kodulehel www.paide.edu.ee.

Kõik huvitatud õpilased ja lapsevanemad on oodatud infotundi, mis toimub kolmapäeval, 14.märtsil kell 17:15-18.30 aadressil Tallinna 46, kus ajutiselt ka tegutseme. Infotunnis jagame infot õppimise ja õppekorralduse ning vastuvõtu kohta.

Oleme tänulikud, kui jagate allolevat teavet oma õpilastele ja lapsevanematele nii maililisti kui Stuudiumi/ E-päeviku kaudu.

Oleme võimalusel valmis tulema ka koolidesse ning tutvustama uue kooli põhimõtteid ja vastuvõtuinfot, andke sellest julgelt märku.

Infokoosoleku ja vastuvõtu ajakava teave

Urmo Reitav
koolijuht