Paide Muusika- ja Teatrimaja ringid ja treeningud alustavad uut hooaega! Ringide nimekiri

HUVIRINGID  
Segarahvatantsurühm LOOMISEL Kätlin Merisalu 56600134 c2tlin@gmail.com     
Segarahvatantsurühm RIIKAR Tiiu Vellama  5189824 tiiu.vellama@gmail.com  
Naisrahvatantsurühm KÄGÄRÄ Anneli Nõmmik  5524406 anneli.nommik@seb.ee    
Eakate tantsurühm SEENIORID Pilvi Kriisa 55977106 pilvikriisa@gmail.com  
Memmede tantsurühm SINILILL Vilma Okas  56661503 vilmaokas@hot.ee  
PAIDE NAISKOOR Sirje Grauberg 5515155 sirje.grauberg@gmail.com  
Tiina Kivimäe 58266983 tiinakivimae@gmail.com  
PAIDE MEESKOOR Malle Nööp 53301818 mallen@hot.ee  
Ansambel SLAVJANUŠKA Sirje Unga 5513013 sirjeung@hot.ee  
Paide Huviteater Marju Lille 5041984 marjulille@gmail.com  
Eakate klubi HÄMARIK Eha Vessmann 53314170 eha.vessmann@mail.ee  
Järvamaa Kultuuri Teabetuba Tiiu Saarist  5171855 tiiusaarist@hot.ee  
Kundalini jooga Kalev Veskimäe 53330099 kalev@veskimae.com  
Tai Chi treeningud Vjatseslav Kalenski 56497299    
MTÜ Laste sõbrakoda - Laste jooga Kristin Kuhlap 5146036 kristin_kuhlap@hotmail.com   
Paide Võimlemiskool  Piret Tuiken 5175541 Piret@voimlemiskool.ee  
Ingeri-Soome tantsurühm Herta Preema 58087409 herta.preema@mail.ee  
Linetants Kristiine Masso 55946426 kristiine.masso@mail.ee    
Salsa treener: Rosa Cruz
kontakt: Helme Anton
53474843 helme.anton@gmail.com  
Palvus Endel Kask 55941512 endel@kask.ee  
Hotsport: tütarlaste tantsuline liikumine Taimi Ainjärv 5039159 info@hotsport.ee  
Zumba Alyona Tinyakova 56950268 alyona.morozova.am@gmail.com  
   
MUUSIKASTUUDIO  
 Beebikool  Sirje Grauberg    5515155 sirje.grauberg@gmail.com  
Koolieelikute laulu-mänguring  
1.-4.klasside ansamblid, pillimäng, soololaul Tiina Kivimäe 58266983 tiinakivimae@gmail.com  
Viiuliõpe lastele ja täiskasvanutele  
 
BALLETISTUUDIO  
5-12.aastased lapsed Sanna Kondas 56918359 sannakondas@hot.ee  
Täiskasvanud Merike Ivanov 5514027 merikeivanov@hotmail.com  
CRAUSE TANTSUKOOL  
Seltskonnatants: kursused, hobitants Katrin Kruuse 5104464 crause@crause.ee  
Võistlustants lastele  
PAIDE TEATRI STUUDIO Ursel Tilk 56920802 ursel002@hotmail.com