Paide esimese kaasava eelarve rahasüst läheb Roosna-Allikule

Paide linna kaasava eelarve rahvahääletus on lõppenud ning kõige rohkem hääli teenis ettepanek rajada Roosna-Allikule pumptrack rattarada.

Hääletajaid kokku oli 326, neist 121 pooldas rattarada. Napilt jäi teiseks siseskatepargi rajamine Paide ujula hoonesse.

Linnapea Priit Värk kirjeldas võiduprojekti kui head kogukonna kaasamise tulemust. "Roosna-Alliku inimesed tegid väga head tööd - kogukonna kaasamise meistriklass. Nende tuline toetus oma ettepanekule tõi ka võidu. Roosna-Alliku noorte pärast on mul väga hea meel! Loodan, et rajatav rattarada toob alevikku elevust ja atraktiivsust veelgi juurde," nentis Värk.

Tegemist oli Paide esimese kaasava eelarve rahvahääletusega. Võiduprojekt viiakse ellu 25 000 euro ulatuses.

Foto on illustreeriv.

avalike suhete peaspetsialist