Loe, millist kergliiklusteed eelistab paidelane ning kes on tema Paide Teatri lemmiknäitleja

Järvamaa messil novembri keskel Paide linna boksis täidetud ankeedid andsid tagasisidet, millist kergliiklusteed või millist supluskohta paidelane eelistab. Samuti sai ankeedis kurta, millest linnas enim puudust tuntakse või kes on tema lemmiknäitleja Paide Teatris.

Siin väike kokkuvõte:

1. Kus on sinu meelest Paide linna süda?
Enamus vastasid, et selleks on siiski Keskväljak. Oli aga ka neid, kes pakkusid selleks Paide turu ümbrust. Üks vastaja pakkus tabavalt, et linna süda on linlaste südames.

2. Millist kergliiklusteed kasutad enim?
Kõige populaarsemaks suunaks osutus ankeedi põhjal Reopalu, mida eelistas 38 vastanut. Järgnesid Sillaotsa ja Mündi suunas minevad kergliiklusteed.

3. Paide linna ilusaimaks külaks pidasid messikülastajad Valgma küla, mis napsas napilt esikoha Viraksaare ja Viisu küla ees. Veel pakuti Mündit, Tarbjat, Vodjat, Seinapalu, Annat, Purdit, Joodit, Sargveret, Kriileväljat, Mäo küla ja Roosna-Alliku alevikku.

4. Paide parimaks ujumiskohaks valisid vastanud oodatult Paide tehisjärve, teisele kohale platseerus Matsimäe Pühajärv.  Hääled jagunesid vastavalt 47 ja 35.

5. Kes on Paide Teatris su lemmiknäitleja?
Selle küsimusega uurisime, kui palju linlased ja teised messikülastajad tunnevad vastalustanud Paide Teatri näitlejaid. Rõõmuga võib öelda, et suur enamus teadis kedagi nimetada. Kas see oli nüüd lavastuse "Richard3" teene või miski muu, aga rahva lemmikuks osutus Joosep Uus, kelle kanda oli ka nimetatud teatritükis nimiroll.

6. Millest tunned Paides kõige enam puudust?
Traditsiooniline küsimus ning tuli ka palju traditsioonilisi vastuseid: mõnusad söögikohad ja kohvikud, mis oleksid ka õhtuti lahti; rohkem meelelahutust, spaa ning korralikud teed.
Aga muu hulgas pakuti ka järgmisi asju: tenniseplats, bowling, tantsukool, pubi, korralikud uisutamisvõimalused, turu laiendus, Paide segakoor, suur mänguväljak, Viraksaare kergliiklustee, suusarajad, siseskate, ujula ja MEK-i vaheline jalgtee, liiklusjärelevalve, korralik keskväljaku mööbel, Lido, Prisma, Järve tee valgustus, vaba aja veetmise võimalused väikestele lastele sisetingimustes, jõulud, heakord ja loomade varjupaik.

Kõikide ankeeditäitjate vahel läks loosi kaks auhinda, need võitsid Milvi Tuimann ja Marilin (tel *****000). Palju õnne! Võitjatega võetakse ühendust!

Avalike suhete peapsetsialist