« Tagasi

Paide linna töömalevasse saajate nimekiri!

Paide linna noortemalev 2017 osalejad on valitud ning seda registreerimise alusel. 

Kuna joone alla jäi päris palju noori, siis palub Paide Avatud Noortekeskus saata kinnitus malevas osalemise kohta: „Mina ...., kinnitan, et osalen Paide linna noortemalevas" aadressile riin@paideank.ee  15. maiks.

Kui keegi nimekirjas olijatest loobub, võetakse kohe järgmine noor nimekirja joone alt asemele.  Kõik vahetused peavad osalema enne malevat ka koolitusel. Koolituse ajad on kirjas iga vahetuse juures. Omalt poolt teeme kõik, et kõik soovinud noored saaksid osaleda, kuid esialgsed nimekirjad on järgmised:

12-16. juuni

Koolituse aeg:  9. juuni kell 10.00 Paide Avatud Noortekeskuses

1. Chris Murro

2.Kevin Pleesi

3.Kristiina Pärl

4.Elo Ann Koplik

5.Nele Kivimurd

6.Rainer Hints

7. Anna Mari Paalpere

8. Liisa Ott

9.Cecile Vene

10. Alex Vaher

11.Marko Vaher

12. Siim-Johan Hecht

13. Karolin Kerro

14. Agne Rattik

15.Kätlin Vasemägi

16.Meliina Moppel

17. Natali Martin

18.Erlanne Vahter

19. Stella-Mai Rebane

20. Kätlin Saar

 

3.-7. juuli

Koolituse aeg:  30. juuni kell 10.00 Paide Avatud Noortekeskuses

1. Marko Moorits

2. Shrek Tamkler

3. Kelli-Ann Kovljašenko

4. Carmen Villakov

5. Kristelle Sklave

6. Mauriko-Markko Madjar

7. Jander Laas

8.Gerli Söödor

9.Maara Rebas

10.Siim Song

11. Annabel Morozov

12. Markus Pärl

13.Henrik Norma

14. Martin Reinsalu

15. Vanessa Simso

16. Jolanda Joosep

17. Alana Juus

18.  Andrek Schults

19. Mikk-Marten Raba

20. Keir Mugamäe

 

21.-25. august

Koolituse aeg: 18. august kell 10.00 Paide Avatud noortekeskuses

1. Merly Oeselg

2. Raiko Välja

3. Serkko Vasli

4. Mairo  Karpender

5. Anna Greta  Gröön

6. Alyse Artla

7. Maret Kane

8. Kristofer Allmere

9. Ly Aaslaid

10.Merily Aare

11. Roberta-Grethel Agu

12. Letisia Burujan

13. Iris Arold

14. Karoliina Pimpernell

15.Robin-Ruuben Rikk

16. Angela Rauam

17. Anabel Verbo

18.Anne-Mai Lind

19. Kelly Nägelik

20. Jaanika Järv