Paide linnavalitsuses töötab uus ehitusnõunik

Alates tänasest töötab Paide linnavalitsuse ehitusnõunikuna Egle Ninep.

Egle Ninep (25) on Paidest pärit ning lõpetanud Paide Gümnaasiumi, magistrikraadi tehnikateadustes omandas ta Tallinna Tehnikaülikoolis.

Seni töötas ta Tallinnas vee-ja kanalisatsioonivaldkonnas.

Egle ise on väga õnnelik, et saab töötada oma kodulinnas. "Ma tahtsin tulla tagasi Paidesse ning töötada siin," selgitas ta, keda suure linna tuled seni väga vaimustanud pole.

Linnapea Siret Pihelgase sõnul rääkis Egle kasuks tema suur soov ja tehatahtmine. "Egle on noor inimene, kes tahab tulla tagasi ja panustada oma kodukohta, tema silmad säravad ning ta on olnud juba nii noores eas hinnatud ja oskuslik töötaja senise tööandja juures. Soovin talle edu!"

Foto: Maarit Nõmm

Senine Paide linnavalitsuse ehitusnõunik Aldo Pitsner suundus tööle Are vallavalitsusse. Ametikohale korraldatud konkursil kandideeris 4 inimest.

avalike suhete spetsialist