Paide talgulised tegid puhta töö!

Paides Teeme Ära 2017 talgupäeva raames 6. mail toimunud heakorratööd Pärnu jõe ääres ja vanal prügilal läksid hästi ning püstitatud eesmärgid said täidetud.

Vanal prügilal, kuhu linnal on plaan rajada tehismaastiku terviserada, sai tehtud heakorratöid ning tulevaselt teetrassilt võsa maha lõigatud.

Pärnu jõe ääres, kuhu lähiajal peaks tulema matkarada, sai valmis sild ning matkatee trass võsast puhastatud.

"Täname kõiki talgulisi, kes abistasid ning panustasid oma aega, et linna serva tekiks uusi vabaaja veetmise võimalusi. Saame nüüd uue hooga plaanituga edasi minna," ütles linnapea Siret Pihelgas. "Kes teab, ehk kujunebki Pärnu jõe äärsest matkateest kunagi koht, mida tuntakse nö Paide ööbikuoru nime all, nagu üks linnakodanik tabavalt märkis, sest potentsiaali selleks on," rõõmustas ta.

Paide linn tänab talgulisi ja talgusõpru:

• Paide MEK
  • Cramo