Vaata Pärdi muusikaaia suvekontsertide kava!

Helilooja Arvo Pärdile pühendatud muusikaaia suvekontsertide graafik on paika saanud. Koostöös Pille Lille Muusikute Fondi ja Paide Kultuurikeskusega on plaanis korraldada neli vabaõhukontserti.

"Põhirõhk on klassikalisel muusikal," selgitas Paide Kultuurikeskuse direktor Ülle Müller. "Samuti võib tulla oma piknikukorviga. Augustikuu kontsert on planeeritud spetsiaalselt Arvamusfestivali ajaks, et linna saabuvad külalised leiaksid samuti tee muusikaaeda."

KAVA:

16. mai - Kristina Kriit (viiul) ja Levi-Daniel Mägila (tšello)
13. juuni - Andreas Lend (tšello) ja Allan Jakobi (akordion)
11. juuli - akordioniduo Henri Zibo ja Mikk Langeproon
11. august  - saksofonikvartett SaxEst

Linnapea Siret Pihelgase sõnul näitab eelolev suvehooaeg, kuidas muusikaaed kontserdipaigana tööle hakkab. "Muusikaaed on saanud palju positiivset vastukaja ning huvi kontsertide vastu on väga suur. Ootan huviga aega, kui saame aeda näha suveroheluses, lilleilus ning täidetuna muusikast," lisas ta.

Lisaks piknik-kontsertidele on muusikaaias plaanis korraldada ka Eesti taasiseseisvumispäeva kontsert, esialgsete plaanide järgi astub 20. augustil üles Birgit koos akustilise trioga.

Pildiotsingu saxest tulemus

avalike suhete spetsialist