15.11.18

Paide Muusikakool
Tallinna mnt. 8, Paide 72711
paide.muusikakool@paide.ee
õpetajate tuba: 38 50 211
sekretär: 38 51 766
direktor: Lauri Lugu, 5837 6337

 

Paide Huvikeskus
Lai  33, Paide 72720
Tel: 5343 0826
E-mail: kristina@paidetk.ee
direktori kt: Anneli Suits, 5349 4224
Info Facebookis: https://www.facebook.com/paidehuvikeskus

Paide Avatud Noortekeskus

Juhataja
Programmid/ projektid/noorte suunamine ja kaasatus/ mitteõppivad ja mittetöötavad noored

Reima Nõmmik
E-post: reima@paideank.ee
Tel: 5689 1501
Lai tn 33, Paide, 72716, Järvamaa
paideank.ee

Lahtiolekuajad: 
E-R: 10:00-19:00
L: 12:00-18:00

Noorsootöötaja: Maarja Okas
Avatud noorsootöö/ rahvusvaheline noorsootöö/ info haldamine/ noorteinfo
E-post: maarja@paideank.ee

Noorsootöötaja: Kaili Lott
Avatud noorsootöö/ üldinfo/ ruumide rent/ 4H klubi
E-post: kaili@paideank.ee

Noortejuht: Piret Ranne
Avatud noorsootöö/ noorte kaasatus/ noorte omaalgatus
E-post: piret@paideank.ee

Tel: 514 6180
Lauatelefon: 38 50 431

 

Roosna-Alliku noortetuba

Lahtiolekuajad:
E, K, R: 12:00-19:00
T, N: 12:00-18:00

Noorsootöötaja: Kerli Väisanen
E-post: kerli@paideank.ee
Tel: 5630 2235

 

Tarbja noortetuba

Lahtiolekuajad:
T-N: 13:00-18:00
R: 12:00-15:30

Noorsootöötaja: Grete Saviste
E-post: paidevank@gmail.com
Tel: 5304 7881

Anna noortetuba

Lahtiolekuajad:
E: suletud
T: 16:00-20:30
K,N: 13:00-19:30
R: 15:30-20:30

Noorsootöötaja: Kaja Aunpuu
E-post: kaja451@hotmail.com
Tel: 5344 6451

Sargvere noortetuba

Ruumide kasutus kokkuleppel ning mobiilse noorsootöö raames.

Kontakt: Grete Saviste
E-post: paidevank@gmail.com
Tel: 5304 7881