14.05.18

PAIDE LINNAVALITSUS

Keskväljak 14, 72711 PAIDE
Infotelefon  383 8600, faks 383 8602

IBAN EE611010702000611004
Registrikood: 77000246

paide@paide.ee
paide.ee

Tööajad:

E-N 08.00-17.00
R 08.00-15.45

Lõuna 12.00-12.45


Linnakantselei
Linnamajandusosakond
Sotsiaalosakond
Finantsosakond
Paide teeninduskeskus
Roosna-Alliku teeninduskeskus

 

KONTAKTID

Linnapea Priit Värk
383 8601
priit.vark@paide.ee
Vastuvõtuaeg: teisipäeviti 14.00- 16.00 (eelregistreerimisega)
 

Abilinnapea planeeringu- ja ehitusvaldkonnas Siret Pihelgas
518 8123
383 8639
siret.pihelgas@paide.ee

Abilinnapea haridus- ja sotsiaalvaldkonnas Anneli Tumanski
526 6772
383 8615
anneli.tumanski@paide.ee
 

Volikogu sekretär Ulvi Vürmer
kõrgharidus, infoteadus
383 8604
ulvi.vurmer@paide.ee


Avalike suhete peaspetsialist Maarit Nõmm
383 8623
51 46 043
Kultuuri,- spordi- ja noorsootööspetsialist Edith Tänavots
magistrikraad, kehakultuur
383 8621 
522 3166 
 

Hariduse peaspetsialist Enn Lehtpuu
kõrgem, kehalise kasvatuse õpetaja
383 8622
529 6515

enn.lehtpuu@paide.ee
 

IT peaspetsialist Peeter Läll
383 8606
513 3635 
 

Arenduse peaspetsialist Karola Jaanof
383 8614
524 8695
karola.jaanof@paide.ee
 
 
LINNAKANTSELEI
Keskväljak 14
 
Linnasekretär Nellika Valder
magistrikraad, riigiteadused ja halduskorraldus
383 8624
503 5410
nellika.valder@paide.ee
 
Jurist - ametikoht täitmisel
 
Rahvastikutoimingute spetsialist Kristina Lill
Vastuvõtt: E ja R: 9.00 – 12.00, T: 13.00 – 17.00, K: 8.00 – 12.00, N: 14.00 – 18.00. Muudel aegadel kokkuleppel
383 8603
kristina.lill@paide.ee
 
Spetsialist Rita Laanetu
kesk-eriharidus
383 8616
53 013 825
 
Sekretär Kirsikka Uusmaa
Keskväljak 14
rakenduskõrgharidus, juhiabi    
 
Sekretär Reet Kask
Pärnu 3
383 8600 
reet.kask@paide.ee

 

 

LINNAMAJANDUSOSAKOND
Pärnu 3
 
Linnamajandusosakonna juhataja Heigo Laaneoks
rakenduskõrgharidus, ehitus
383 8636
521 7626
heigo.laaneoks@paide.ee
 
Keskkonna peaspetsialist Tiina Kivila
rakenduskõrgharidus, keskkonnateadus
383 8633
516 9959
tiina.kivila@paide.ee
 
Maakorralduse peaspetsialist Elliko Kõiv
magistrikraad, maakorraldus
383 8635
551 8292
 
Linnaarhitekt Marje-Ly Rebas
rakenduskõrgharidus, rakendusarhitektuur
383 8632
508 2373
 
Ehituse peaspetsialist  - ametikoht täitmata


Ehitusspetsialist Egle Ninep
magistrikraad, ehitusinseneriõpe, keskkonnatehnika
383 8634
559 95975
egle.ninep@paide.ee   

Järelevalveinspektor Kristiina Assmann
383 8646
kristiina.assmann@paide.ee

Haldusspetsialist Rein Säinas
383 8642
530 70664
rein.sainas@paide.ee

 
Spetsialist Maritana Järve
383 8637
maritana.jarve@paide.ee

 
SOTSIAALOSAKOND
Pärnu 3
 
Sotsiaalosakonna juhataja Getter Nurk
rakenduskõrgharidus, sotsiaaltöö
383 8626
5593 2250
 
Sotsiaaltöö peaspetsialist Anneli Raap
kõrgharidus, sotsiaaltöö
Vastuvõtt Pärnu 3 E, N kell 9.00-12.00 ja 13.00-15.00
383 8613
589 98962


Sotsiaaltöö spetsialist Andra Turro
Vastuvõtt Pärnu 3 E, K kell 9.00-12.00 ja 13.00-15.00
383 8629  
557 4742
 
 
Sotsiaaltöö spetsialist Marit Leppoja
383 8612
583 76056
marit.leppoja@paide.ee

 

Sotsiaaltöö sptetsialist Juta Laimets
383 8628
583 62777
juta.laimets@paide.ee

 
Lastekaitse peaspetsialist Annika Nõulik
rakenduskõrgharidus, sotsiaaltöö
Vastuvõtt  E kell 13.00-15.00; N 9.00-12.00 ja 13.00-15.00
383 8627
5559 4030
 
Lastekaitse spetsialist Annika Steinberg
magistrikraad, sotsiaaltöö
Vastuvõtt  E kell 13.00-15.00; N 9.00-12.00 ja 13.00-15.00
383 8625
555 53793
 
 

FINANTSOSAKOND
Pärnu 3

Finantsosakonna juhataja Kaja Kört
kõrgharidus, raamatupidamine ja rahandus
383 8641
53411925
 
Pearaamatupidaja Agne Pajula 
rakenduskõrgharidus, raamatupidamine
383 8644
510 9694
Ökonomist Ene Remikül
rakenduskõrgharidus, raamatupidamine
383 8643
 
Raamatupidaja Inge Lagi
383 8647
 
Raamatupidaja Ille Merilain
383 8648

ille.merilain@paide.ee

Raamatupidaja Aet Viljak
383 8640
aet.viljak@paide.ee
 

Raamatupidaja Aime Adler
5550 6745
aime.adler@paide.ee



ROOSNA-ALLIKU TEENINDUSKESKUS
Pargi 10, Roosna-Alliku 73201 Paide linn

Piirkonnajuht (Roosna-Alliku) Peeter Saldre
504 4128
peeter.saldre@paide.ee
 

Sekretär Anne-Ly Mägi
389 5482
anne-ly.magi@paide.ee

Teeninduskeskus on avatud
E-N 08.00 -17.00
R     08.00 -15.45
Lõuna E-R 13.00-14.00

PAIDE TEENINDUSKESKUS
 
Piirkonnajuht (Paide) Kulno Klein
564 61544
kulno.klein@neti.ee

 

Paide linna ametiasutuse teenistujate palgajuhend