30.10.18

ROOSNA-ALLIKU TEENINDUSKESKUS
Pargi 10, Roosna-Alliku 73201 Paide linn

Piirkonnajuht (Roosna-Alliku) Peeter Saldre
504 4128
peeter.saldre@paide.ee
 

Sekretär Anne-Ly Mägi
389 5482
anne-ly.magi@paide.ee

Teeninduskeskus on avatud
E-N 08.00 -17.00
R     08.00 -15.45
Lõuna E-R 13.00-14.00

PAIDE TEENINDUSKESKUS
 
Piirkonnajuht (Paide) Kulno Klein
383 8618
564 61544
kulno.klein@paide.ee
 
 
Külad

Allikjärve
Elanike arv: 66 (seisuga 1.10.2018)
 

Anna küla
Elanike arv: 68
Külavanem: Karin Seema, aarmanpuit@gmail.com
EELK Anna kirik
Anna Vaba Aja Maja

Eivere küla
Elanike arv: 43
Külavanem: Vladimir Kazakov, vladimir.ka@mail.ee
Eivere mõis
Eivere klaverifestival

Esna (Paide)
Elanike arv: 11
Esna mõis


Kaaruka küla
Elanike arv: 66
Külavanem: Malle Rooba, mallerooba@hot.ee
Seppade päev

Kihme
Elanike arv: 9

Kirila
Elanike arv: 16
 

Kirisaare
Elanike arv: 41
 

Kodasema
Elanike arv: 25
Kodasema mõis
 

Koordi
Elanike arv: 30
Koordi tallid
Equilibre hobukooli park


Korba küla
Elanike arv: 39
Külavanem: Tertu Raudkivi, 534 78236,1tertu@gmail.com

Kriilevälja küla
Elanike arv: 89
Külavanem: Kuido Pettai, tigekala4@gmail.com

Mustla küla
Elanike arv: 38
Külavanem: Tõnu Ulla

Mustla-Nõmme küla
Elanike arv: 26
Külavanem: Harti Paimets

Mäeküla küla
Elanike arv: 23
Külavanem: Annely Klausen, annelykl@hotmail.com
Mäeküla kõrts
Kiirtoidurestoran "Mäeküla peatus"
 

Mäo küla
Elanike arv: 76
Külavanem: Maili Orgma, mailiorgma@hot.ee
Mäo mõis
Mäo tööstusküla
Liivi sõja monument


Mündi küla
Elanike arv: 61
Külavanem: Evi Kass, evikivisikk@gmail.com
Mündi mõis

Nurme küla
Elanike arv: 22
Külavanem: Marika Joa, marikakreits@gmail.com

Nurmsi küla
Elanike arv: 96
Külavanem: Ulvi Meikup, kysitleja22@hot.ee
Nurmsi lennuväli

Oeti küla
Elanike arv: 41
Külavanem: Avo Alt, avo@silkan.ee

Ojaküla küla
Elanike arv: 16
Külavanem: Are Riistan, are.riistan@gmail.com


Otiku
Elanike arv: 29

Pikaküla küla
Elanike arv: 51
Külavanem: Pärja Punapart, punapart@hot.ee

Prääma küla
Elanike arv: 22
Külavanem: Krista Passimägi, kristapassimagi@gmail.com
Prääma mõis
Prääma muistne rabatee

Puiatu küla
Elanike arv: 27
Külavanem: Ahti Männik

Purdi küla
Elanike arv: 49
Külavanem: Mairon Nugis, mairon.nugis12@gmail.com
Purdi mõis
Purdi külaselts
 

Roosna-Alliku alevik
Elanike arv: 443
Endine vallakeskus
Roosna-Alliku Põhikool
Roosna-Alliku mõis
Roosna-Alliku kalakasvandus


Sargvere küla
Elanike arv: 190
Külavanem: Eha Martma, ehamartma1@hot.ee
Lennuklubi Keelutsoon
Sargvere Maakultuuri Edendamise Selts (MES)
Sargvere mõisa muuseum
Sargvere saar
Verner Nerepi mälestuskivi

Seinapalu küla
Elanike arv: 18
Külavanem: Anu Käärik, anu.kirjad@mail.ee
 

Sillaotsa küla
Elanike arv: 50
Külavanem: Andrus Bombul, andruss@hot.ee
Sillaotsa kalmistu


Suurpalu küla
Elanike arv: 79
Külavanem: Meelis Aasa, aasameelis@gmail.com

Sõmeru
Elanike arv: 25

Tarbja küla
Elanike arv: 303
Tarbja Külaselts MTÜ
Tarbja Lasteaed-Kool
Kükita Kohvik
Tarbja järv

Tännapere
Elanike arv: 11

Valasti küla
Elanike arv: 79
Külavanem: Marko Alev, markoalev@gmail.com

Valgma küla
Elanike arv: 45
Külavanem: Andres Kivilaid, andres.kivilaid@orange.fr
Valgma külaselts
Hindreku talu

Vedruka
Elanike arv: 22

Veskiaru küla
Elanike arv: 8
Külavanem: Taimo Arume

Viisu küla
Elanike arv: 211
Külavanem: Aivar Tubli, aivar@stik.ee
Viisu lasteaed
Viisu külaselts
Viisu küla ja Kreutzwald

Viraksaare küla
Elanike arv: 95
Külavanem: Jaan Madis, madised@hot.ee


Võõbu
Elanike arv: 14
Matsimäe Pühajärv