Paide linnavolikogu esimees
Peeter Saldre
peeter.saldre@rallikuvv.ee
5044128

Vastuvõtuaeg: reedeti 14.00-15.00
(eelregistreerimine telefonil 38 38 604)

Linnavolikogu aseesimees
Janno Lehemets
janno.lehemets@paide.ee
5661 0133

 

 

 
FRAKTSIOONID
 

Eesti Sotsiaaldemokraatlik Erakond (6)

Janno Viilup
janno.viilup@sportland.ee
51 266 52

 
Mikk Vissak
5666 5325
 


Kulno Klein
kulno.klein@neti.ee
56461544

 

Ilmar Koppel
55969262
 

Margus Nurmik
margusnurmik@gmail.com
5094513

Jaak Salmar
jaak.salmar@gmail.com
520 3799

 

 

Keskerakond (4)

 

Mart Mikson
keskmees@gmail.com
568 944 88
 

 

Valeri Ivanov
valeri.ivanov@rescue.ee
5137559

Kai Kimmel
kaikimmel@hot.ee
51 05 982

 

Peeter Saldre
peeter.saldre@rallikuvv.ee
5044128

 

Reformierakond (4)

 

Ingrid Alt
ingrid.alt@mail.ee
522 8622

 

pilt

Tarmo Alt
tarmo.alt1984@gmail.com
5168682

Vilina Hange
vilina.hange@mail.ee
5140400

Andres Müürsepp
andres.muursepp@jmh.ee
5030854

 

Isamaa ja Res Publica Liit (6)

Mihhail Feštšin
mihhail.festsin@jmh.ee
5146501

Andres Jalak
andres.jalak@gmail.com
5053334

Ants Hiiemaa
ants@wittenstein.ee
53474875

Kaido Ivask
ivaskkaido@gmail.com
5169955

Viktor Kasak
ehitus@katri.ee
56509715

Andrus Tull
andrustull@hot.ee
5136793

 

Fraktsioonita (1)

Janno Lehemets
janno.lehemets@paide.ee
5661 0133

 

Volikogu sekretär-konsultant

Ulvi Vürmer
383 8604
ulvi.vurmer@paide.ee

 

Voldik "Kuidas vältida huvide konflikti kohalikus omavalitsuses?"