16.08.18
Tuleviku 5, Paide
Tegevdirektor: Viljar Pennert
555 45 000, viljar@kk7.ee
info@kk7.ee
 
MTÜ Hotsport - Spordiklubi Hotsport Kool
Tööstuse tn 20 -20, Paide
Juhatuse liige: Taimi Ainjärv
503 9159
info@hotsport.ee

Spordiklubi Maribel - Paide Võimlemiskool
Tuleviku tn 5, Paide
Juhatuse liige: Piret Tuiken
514 7741
piret@voimlemiskool.ee; piret@maribel.ee
www.voimlemiskool.ee/
 
MTÜ Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond
Aiavilja tn 1, Paide linn
Tegevjuht: Jaanus Pruuli
 
Järvamaa Jalgpalliklubi
Kure tn 7-1, Paide linn
Juhataja: Viktor Mets
562 51081
 
MTÜ Paide Ujumisklubi - Paide Ujumisklubi Ujumiskool
Ruubassaare tee 5, Paide
Juhatuse liige: Kristi Rohtla
569 06096

paideujumisklubi@gmail.com

 
MTÜ Paide Võrkpalliklubi - Paide Võrkpallikool
Viraksaare küla, Mesilase tee 4, 72754
Juhatuse liige: Piret Reinfeld
504 2105
piret.reinfeld@mail.ee
 
VT Sport MTÜ
Pärnu tn 13-45, Paide linn
566 36945
veiko@jvk.ee
 
MTÜ Paide Sport -  FC Paide Jalgpallikool
Mündi tee 16, Paide
Juhatuse liige: Veiko Kurim
523 1218
veiko.kurim@mail.ee
 
MTÜ Karateklubi "Täht" - Paide Karatekool
Valli 8, Paide
Juhatuse liige: Tarmo Alt
385 3520 
tarmo.alt1984@gmail.com
 
MTÜ Järva Noorte Maleklubi  - Hillar Hanssoo Malekool
Kooli tn 1, Paide
Juhatuse liige: Toomas Mihkelev
566 80278
maletom@hot.ee
 
Paide Maleklubi
Joodi tn 30, Paide linn
580 53895
 
MTÜ Järvamaa Saalihokiklubi 
Koeru tee 6, Sargvere küla, Paide vald
Juhatuse liige: Taiga Laur
519 63823
taiga.laur@gmail.com
 
MTÜ Järvamaa Laskespordiklubi 
Kooli tn 1, Paide
529 4263
jarvalk@hot.ee
 
Paide Autospordiklubi
Kevade tn 7-7, Paide linn
501 2288
 
MTÜ Järvamaa Ratsaspordi Klubi 
Kirisaare küla, Roosna-Alliku
Juhatuse liige: Raivo Laanet
515 8284, 
raivo@koorditallid.ee
MTÜ Paide Taipoksi klubi - Paide TaiPoksikool
Karja tn 18, Paide linn
Juhatuse liige: Kaupo Ennomäe
581 00 597
PaideMTklubi@gmail.com
 
MTÜ Paide Vabatahtliku Tuletõrje Selts 
Põllu tn 23, Paide
Juhatuse liige: Margo Tammepõld
515 5461
margo.tammepold@rescue.ee
 
MTÜ Järva Liikumispuuetega Inimeste Selts
Lai tn 33, Paide linn
Juhatuse liige: Siina Truutina
385 2553, 533 16949 
siinat57@gmail.com
 
MTÜ Järvamaa Kabeklubi 
Karja tn 3-33, Paide
Juhatuse liige: Andrus Tull
513 6793
andrustull@hot.ee
 
MTÜ Paide - Türi Rahvajooks 
Pärnu tn 3, Paide
Juhatuse liige: Urmas Jõgi
503 2505
info@rahvajooks.ee
 
MTÜ Spordilabor 
Prääma tee 5a -8, Paide
Juhatuse liige: Kaspar Tammist
580 10 018 
kaspar@jarva.ee
 

Järvamaa Bridžiselts
Juhatuse liige: Jaan Pärna  
Jaan.Vosu@mnt.ee
 

MTÜ Paide Ramm
Juhatuse liige: Ilmar Koppel
559 69262
 

Järvamaa Ratsaspordi Klubi
Kirisaare küla, 73202 Paide linn
515 8284
www.koorditallid.ee
 

Roosna-Alliku Spordiklubi
Pargi 10, 73201 Paide linn
SK liige: Eve Sissas
sassis@hot.ee

 

Spordiklubi Paide Kang
Otsa talu Kirisaare küla, 73211 Paide linn
Juhatuse liige: Aivar Koppel
5801 3953
aivar.koppel@mail.ee
 

Roosna-Alliku Motoklubi
Kooli 4, Roosna-Alliku alevik, 73201 Paide linn
Juhatuse liige: Lembit Nõlvak
505 6881
lembit@pakiauto.ee


Spordiklubi Sargvere
Santeri, Sargvere küla, Paide linn
518 9801
jaan.sapp@paidetervis.ee


Järvamaa Saalihokiklubi
Koeru tee 6, Sargvere küla, Paide linn
519 63823
taiga.laur@gmail.com