1.11.16
Tuleviku 5, Paide
Tegevdirektor: Viljar Pennert
555 45 000, viljar@kk7.ee
info@kk7.ee
 
MTÜ Hotsport - Spordiklubi Hotsport Kool
Tööstuse tn 20 -20, Paide
Juhatuse liige: Taimi Ainjärv
+372 503 9159
info@hotsport.ee
http://www.hotsport.ee/laste-treeningud/pillerpallid
 
Spordiklubi Maribel - Paide Võimlemiskool
Tuleviku tn 5, Paide
Juhatuse liige: Piret Tuiken
+372 5147741
piret@voimlemiskool.ee; piret@maribel.ee
www.voimlemiskool.ee/
 
MTÜ Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond
Aiavilja tn 1, Paide linn
Tegevjuht: Jaanus Pruuli
 
Järvamaa Jalgpalliklubi
Kure tn 7-1, Paide linn
Juhataja: Viktor Mets
+372 56251081
viktor.mets.001@mail.ee
 
MTÜ Paide Ujumisklubi - Paide Ujumisklubi Ujumiskool
Ruubassaare tee 5, Paide
Juhatuse liige: Kristi Rohtla
+372 569 06096

Paideujumisklubi@gmail.com

 
MTÜ Paide Võrkpalliklubi - Paide Võrkpallikool
Soo tn 12-28, Paide
Juhatuse liige: Piret Reinfeld
+372 50 42105
piret.reinfeld@mail.ee
 
VT Sport MTÜ
Pärnu tn 13-45, Paide linn
+372 5663 6945
veiko@jvk.ee
 
MTÜ Paide Sport -  FC Paide Jalgpallikool
Mündi tee 16, Paide
Juhatuse liige: Veiko Kurim
+372 52 31218
veiko.kurim@mail.ee
 
MTÜ Karateklubi "Täht" - Paide Karatekool
Valli 8, Paide
Juhatuse liige: Tarmo Alt
+372 385 3520 
tarmo.alt1984@gmail.com
 
MTÜ Järva Noorte Maleklubi  - Hillar Hanssoo Malekool
Kooli tn 1, Paide
Juhatuse liige: Toomas Mihkelev
+372566 80278
maletom@hot.ee
 
Paide Maleklubi
Joodi tn 30, Paide linn
+372 58053895
 
MTÜ Järvamaa Saalihokiklubi 
Koeru tee 6, Sargvere küla, Paide vald
Juhatuse liige: Taiga Laur
+372 51963823
taiga.laur@gmail.com
 
MTÜ Järvamaa Laskespordiklubi 
Kooli tn 1, Paide
+372 529 4263
jarvalk@hot.ee
 
Paide Autospordiklubi
Kevade tn 7-7, Paide linn
+372 5012288
vahur@alikar.ee
 
MTÜ Järvamaa Ratsaspordi Klubi 
Kirisaare küla, Roosna-Alliku
Juhatuse liige: Raivo Laanet
+372 5158284, 
raivo@koorditallid.ee
MTÜ Paide Taipoksi klubi - Paide TaiPoksikool
Karja tn 18, Paide linn
Juhatuse liige: Kaupo Ennomäe
+372 58 100 597
PaideMTklubi@gmail.com
 
MTÜ Paide Vabatahtliku Tuletõrje Selts 
Põllu tn 23, Paide
Juhatuse liige: Margo Tammepõld
+372 5155461
margo.tammepold@rescue.ee
 
MTÜ Järva Liikumispuuetega Inimeste Selts
Lai tn 33, Paide linn
Juhatuse liige: Siina Truutina
+372 3852553, +372 53316949 
siinat57@gmail.com
 
MTÜ Järvamaa Kabeklubi 
Karja tn 3-33, Paide
Juhatuse liige: Andrus Tull
+372 513 6793
andrustull@hot.ee
 
MTÜ Paide - Türi Rahvajooks 
Pärnu tn 3, Paide
Juhatuse liige: Urmas Jõgi
+372 5032505
info@rahvajooks.ee
 
MTÜ Spordilabor 
Prääma tee 5a -8, Paide
Juhatuse liige: Kaspar Tammist
+372 58 010 018 
kaspar@jarva.ee
 

Järvamaa Bridžiselts
Juhatuse liige: Jaan Pärna  
Jaan.Vosu@mnt.ee

MTÜ Paide Ramm
Juhatuse liige: Ilmar Koppel
+372 559 69262