Selgusid Paide parimad ettevõtted 2014

Paide linnavalitsus kinnitas tänasel istungil ettevõtluskonkursi tulemused ning preemiasaajad.

• Kategoorias "Paide parim ettevõte 2014" tunnistati võitjaks Nor-Est Wood AS.

Ettevõtte põhitegevusalaks on puidu hulgimüük ja puidu veo- ja laadimisteenuse osutamine. 2013.a. müügikäive oli üle 15,6 miljoni euro, kasumit teenis ettevõte veidi üle 580 tuhande euro. Ettevõte annab tööd 19-le inimesele.

• Kategoorias „Paide parim tööandja 2014" pälvib tunnustuse AS Eesti Pagar.

Ettevõttes on palju mõeldud töötajate heaolu peale ning töötingimused väga kaasaegsed. Ettevõttes on kokku ligi 200 töötajat.

AS Eesti Pagar käive oli 2013. aastal ligi 35 miljonit eurot, puhaskasum veidi alla ühe miljoni. 2012. aastal pälvis Eesti Pagar tiitli "Paide parim ettevõte".

• Kategoorias "Parim toetaja 2014" tunnustatakse tänavu AS-i Paide MEK.

Ettevõte on aktiivselt toetanud Paide kultuuri- ja spordielu. Näiteks paigaldati Paide MEKi abiga Paide Kultuurikeskusesse invalift, Arvamusfestivali ajaks ehitati mäenõlvale trepp ning toetatud on ka kultuurikeskuse suure saali toolikatete vahetust läbi Tooliklubi.

Ehitusfirma on asutatud 28.04.1992. Ettevõtte põhitegevusalaks on ehituse peatöövõtt ja metallkonstruktsioonide valmistamine ning paigaldus. Töötajate keskmine arv 2013. aastal oli 96 inimest ning  ettevõte käive 9,8 miljonit eurot.

2013. aastal Järva Maavalitsuse poolt korraldataval Järvamaa ettevõtjate konkursil pälvis Paide MEK suurettevõtete kategoorias kolmanda koha.

• Kategoorias "Paide parim kohalik toode või teenus 2014" osutus preemiasaajaks OÜ Vaaros.

Ettevõtte konkursile esitaja kirjelduste kohaselt on seal väga meeldivad ja vastutulelikud töötajad ning alati võimalus leida mis tahes probleemile lahendus. Ka suuremahulised ja rasked kaubad on kauplus alati meeleldi valmis kohale toimetama.

Jaekaubandusega tegelevas ettevõttes on koos juhatuse liikmetega üheksa töötajat.

"Mari Meigistuudio eesotsas Mari Kirsiga on kohaliku hea teeninduskultuuri musternäidis. Ettevõtliku ja tööka noore naisena on ta just siia kodukanti otsustanud luua oma hubase ja mugava meigistuudio. Kvaliteetsed töövahendid, enda pidev täiendkoolitamine ja kõrged nõudmised iseendale pole jäänud kvaliteeti hindavale kliendile märkamata. Mari armastus oma töö vastu paistab välja igast tema käeliigutusest ja kliendiga suhtlemisest.

Teenindusruumi miljöö on maitsekas, teenindus sõbralik ning oma ala täielik professionaalsus tuntud üle vabariigi. Hea suhtlemisoskus ja positiivne hoiak loovad Mari Meigistuudios alati rõõmsa tuju ja oodatud kliendi tunde.

Mari tehtud tööd räägivad iseenda eest rohkem kui üks reklaam teha suudaks. Kokkuvõttes leian, et Mari Meigistuudio on kohaliku teeninduskultuuri vallas kindlasti tunnustamist ning märkamist väärt ettevõte," seisab ettevõtte kirjelduses.

OÜ Mari Meigistuudio on Paides tegutsenud alles aasta, aga kogunud juba märkimisväärse klientuuri, kes on teenusega väga rahul. Tegutseb Pärnu tn 18 M-Stuudio ruumides. Osutab ka teenust väljaspool salongi, tulles kliendile sobivasse kohta kohapeale.

Linna tänukirjad kõigile preemiasaajatele antakse üle linna 723. sünnipäeva pidulikul kontsert-aktusel Paide kirikus.

Paide linnavalitsus tunnustab ka teisi konkursile esitatud ettevõtteid:
  • Järva Veod OÜ - on aastaid aidanud Paide linna keskväljakule jõulupuu tasuta kohale transportida
  • OÜ Elepak - esitati kategooriates: Paide parim toetaja 2014 ja Paide parim kohalik toode või teenus 2014
  • SA Ajakeskus Wittenstein - esitati kategoorias Paide parim toetaja 2014
  • AS Järvamaa Haigla rehabilitatsiooniteenus - esitati kategoorias Paide parim kohalik toode või teenus 2014

avalike suhete spetsialist