Konkursi "Jõulumeeleolu" tulemused

Selgunud on Paide linna heakorrakonkursi "Jõulumeeleolu" võitjad.

Parimad 2017:

• Vaateakende kategoorias: Pikk tn 2 hoones asuva kaupluse „Opium" vaateaken
  • Pereelamute kategoorias on kolm võitjat: Mäo külas asuv Nunnu kinnistu, Paide linnas asuv Lai 41 kinnistu ja Roosna-Alliku alevikus asuv Järve tee 4 kinnistu
  • Rida- ja korterelamute kategoorias: Paide linnas asuv Tiigi tn 19 ridaelamu
  • Asutuste ja ettevõtete kategoorias: Kastani tn 6 kinnistul asuv PAIde lasteaia Kullapai maja

Eripreemia pälvib Luha tn 1 kinnistu omanik pühendumusega kaunistatud kodu eest.

Abilinnapea Siret Piheglase sõnul oli avastamisrõõmu ning kaunistatud kodusid väga palju. "Sel korral oli ringi sõitmist kõvasti rohkem kui seni, kuna vaatasime üle ka külade ilusad kodud. Hajaasustuses hakkavad jõulutuled rohkemgi silma ning tekitavad sooja ja turvalise tunde. Täname kõiki, kes meile kaunitest kodudest teada andsid ning kutsun üles järgmisel aastal olema veelgi aktiivsem," sõnas Pihelgas.

Kõiki konkursi võitjaid tunnustab linnavalitsus 11. jaanuaril Paide Muusika- ja Teatrimaja kõrval ürituse "Hüvastijätt jõuluajaga" ajal.

PILDIGALERII

avalike suhete peapsetsialist