Paide linn alustab teede ja tänavate seisukorra hindamisega

Paide linn alustab sel nädalal teede ja tänavate seisukorra hindamisega, et kaardistada muu hulgas sõiduteede olukord, kandevõime ning liikluskoormus.

Samuti paigaldatakse nädala teises pooles liiklusloendurid, mis tähendab ka ajutist liiklusreguleerimist.

Lisaks on plaanis teede visuaalne hindamine ja ristmike liiklussageduse mõõtmine, see liiklust häirida ei tohiks.

"Kokku tuleb loenduspunkte 20, viieteistkümnes neist teevad vaatlust vastavad spetsialistid, viide punkti tulevad liiklusloendurid. Tööd peavad lõppema mai lõpuks," selgitas linnavalitsuse planeeringu- ja ehitusnõunik Reino Lõhmus.

"Hindamise tulemusel saame tervikpildi Paide linna teede ja tänavate olukorrast, et tulevikus kavandada teederemonte ja -rekonstrueerimisi," ütles Lõhmus.

avalike suhete spetsialist