« Tagasi

Paide koolide lõpetajad 2018

21.06.2018

Palju õnne Paide koolide lõpetajatele!

Paide Gümnaasiumi 94. lend

12. klass
Klassijuhataja: Ulvi Vaher

  • Aabla, Germo
  • Adrat, Melani
  • Andresoo, Merit
  • Bollverk, Emily
  • Filippov, Liili
  • Hlevno, Georg
  • Järve, Stiina
  • Kaljurand, David Ocean
  • Kingisepp, Marti
  • Kuuba, Gert
  • Laanetu, Elina
  • Muuk, Kaisa
  • Möll, Mikk Margus
  • Nadel, Anu - kuldmedal
  • Niit, Kaisa Lota
  • Orr, Marsella
  • Paberit, Ege - kuldmedal
  • Ploompuu, Karl-Sander
  • Raabe, Annemai
  • Rattur, Merrit
  • Reinpõld, Lauri
  • Renser, Magnus
  • Savisaar, Sander
  • Saviste, Crislyn
  • Sild, Stina Eliza
  • Simmer, Diana
  • Talimaa, Kelli
  • Tammiste, Martin
  • Valdur, Laura-Liisa
  • Viirpuu, Mari
  • Voolaid, Geir Samuel

 

9.a klass
Klassijuhataja: Ahto Mäeots

  • Aaloe, Allar
  • Abaškina, Viktoria
  • Ankov, Gabriel
  • Ankova, Katariina
  • Heinmaa, Henri
  • Kaseste, Siim
  • Kivimurd, Nele
  • Lammer, Indrek
  • Lass, Getter
  • Last, Tanel
  • Niller, Rasmus
  • Pärl, Kristiina
  • Rattik, Agne
  • Renser, Markus
  • Saar, Marie
  • Savi, Eleri
  • Siimon, Kevin
  • Sildoja, Joel
  • Silluta, Elias
  • Talimaa, Sirle
  • Teder, Andra-Liisa

9.b klass
Klassijuhataja: Erika Kranich

  • Ehman, Hans Artur
  • Eigla, Kairi
  • Galindons, Crissondra-Lisette
  • Hanko, Oskar
  • Jaas, Mairot
  • Kaljut, Stefany
  • Kuldpärg, Kärol
  • Laukus, Lisete
  • Lehtsaar, Marten
  • Leotoots, Martin
  • Lindjärv, Elizabeth
  • Madjar, Kati-Mariin
  • Madjar, Mauriko-Markko
  • Martin, Natali
  • Moorits, Marko
  • Münzer, Rene
  • Randoja, Gert
  • Roost, Anny
  • Tammik, Ingre
  • Trug, Heidy Heleen
  • Valge, Karl
  • Vene, Kaarel
  • Viimsalu, Robert
  • Välja, Raiko

 

Paide Ühisgümnaasiumi 41. lend

12. klass                   
Klassijuhataja: Kersti Kivisoo                     

  • Kraav, Hendrik
  • Kuuse, Helen
  • Mallas, Birgit
  • Martens, Tanel Iko
  • Mass, Kelly
  • Perman, Katarina - hõbemedal
  • Päädam, Rait
  • Ranne, Piret
  • Rauam, Angela
  • Sampka, Eeva
  • Sion, Saara - hõbemedal
  • Tamme, Ly-Marleen
  • Treimann, Jan-Erik
  • Tuisk,  Johanna
  • Virkoja, Kristofer

9. a klass                  
Klassijuhataja: Anne Lillepea          

  • Aasa, Markus
  • Aunpuu, Raido
  • Ekštein, Erki
  • Evart, Sander
  • Kaitsa, Artur Simmo
  • Kanne, Aneta
  • Kivistik, Uku
  • Külv, Caroly
  • Laas, Jander
  • Leht, Kaisa
  • Leht, Matthias
  • Luuk, Lauri
  • Mugamäe, Keir
  • Ott, Liisa
  • Paalpere, Anna Mari
  • Pärnoja, Andra
  • Raba, Mikk-Marten
  • Sarapuu, Mia
  • Taube, Tanel
  • Udu, Karl
  • Varinurm, Kaur
  • Vene, Cecile
  • Vilipõld, Kenno        

9. b klass                  
Klassijuhataja: Kristi Teder  

  • Gareev, Anita
  • Grazer, Edith
  • Hindre, Äliis-Cadily
  • Kerro, Karolin
  • Kilk, Raiko
  • Klaar, Agnes
  • Kürsa, Kairis
  • Lind, Anne-Mai
  • Ljogkaja, Alicia
  • Luha, Arti
  • Odraks , Johanna-Liisa
  • Palu, Elsa-Pauliine
  • Pleesi, Sander
  • Pleesi, Steven
  • Rõkk, Carlis
  • Taada, Sander
  • Tankler, Shrek
  • Vatsel, Margus
  • Velsker, Kristo          

9. c klass                  
Klassijuhataja: Iren Šarapova           

  • Smekalova, Alisa
  • Koronova, Aleksandra

 

Roosna-Alliku Põhikool

9. kl
Klassijuhataja: Heli Järve

  • Heinla, Marcus
  • Kärp, Kevin
  • Lukin, Lisette
  • Niidas, Gerli
  • Promm, Kirke-Carol
  • Vares, Roland-Carlis

 

Paide Täiskasvanute Keskkooli lõetasid kuldmedaliga Egle Ellermaa ning hõbemedaliga Merili Ling, Mario Piirmets ja Toivo Peegel, Gustav Adolfi Gümnaasiumi Janeli Sula, Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi Martiina Põder ja Noarootsi Gümnaasiumi Aige Last.