« Tagasi

Paide Moenädal tuleb taas!

Paide Moenädal, mis eelmisel aastal head vastukaja sai, tuleb ka tänavu. Nii nagu ka mullu, toimub see vahetult enne moekonkurssi MoeP.A.R.K.

Esmaspäev, 13. märts – Lips, sokk, kell

Tõstame fookusesse erinevad detailid. Tähtsustame sellega Eesti noorte omaloomingut ning õpilasfirmasid, kes on ülemaailmselt tuntuks saanud.

Teisipäev, 14. märts – Eesti mood

Emakeelepäeva puhul otsige üles kõik Eestile omased motiivid ja mustrid ning põimige need oma outfitti.

Kolmapäev, 15. märts – Marimekko ruut-triip-lill

Järvamaa Keskraamatukogus on üleval Marimekko näitus, pühendame ühe päeva soome disanerile ehk riidekapist tuleb välja otsida kõik, milles on vähegi ruutu-triipu-lille. Kindlasti minge ka näitust vaatama!

Neljapäev, 16. märts – Punane ja oranž

Paide Kultuurikeskuses toimub Kesk-Eesti karjäärimess „Lingid tulevikku", tõstame fookusesse noorte karjääri teemad. Punane tähistab Eesti Töötukassat ning oranž Rajaleidja keskusi.

Reede, 17. märts – Tagasi lapsepõlve

2017 on  on laste- ja noorte kultuuriaasta, võiksime igaüks mõtiskleda selle üle, milline oli meie lapsepõlv ning üles otsima oma tutipäevastiili.

Laupäev, 18. märts – Tänavamood

Paide Kultuurikeskuses toimub MoeP.A.R.K. 2017, mis sel aastal on inspireeritud noortekultuurist. Hea võimalus enne sündmust ennast häälestada.

Moenädalal kutsume üles kõiki kollektiive, sõpruskondi ja klassikolektiive tegema ühispilti ning postitama selle sotsiaalmeediasse koos #Paidemoenädal2017.

Hiljem valitakse välja aktiivsemad kollektiivid, kes saavad ka premeeritud.

Lisainfo:

Marita Kutsar (marita@paideank.ee)
Paide Avatud Noortekeskus