Paide tähistab Vabariigi aastapäeva Estonian Voicesi kontserdiga

Reedel, 24. veebruaril tähistab Paide linn Eesti Vabariigi 99. aastapäeva.

Hommikul kell 7.25 on kõik oodatud Keskväljakule lipuheiskamisele. Traditsiooniliselt heiskavad Keskväljakul riigilipud Kaitseliidu Järva maleva, politsei, Päästeameti ning Paide linna esindajad.

Kell 7.45 toimub Paide Püha Risti kirikus palvus. Linnapea Siret Pihelgas ja linnavolikogu esimees Peeter Saldre asetavad lillekorvi mäletuskivi jalamile nii kirikus kui ka vana rahvamaja ees.

Kell 13.00 algab Paide Kultuurikeskuses pidulik kontsertaktus. Linn annab kätte kultuuri-, haridus- ja spordipreemiad ning premeerib sihtkapitali "Andekas laps" stipendiaate.

Kultuuripreemiale kandideerivad Krista Rikk, Silvia Aarma, Sirje Grauberg, Ants Leppoja ja Ingmar Muusikus.

Hariduspreemia nominendid on Ivi Kukk, Lorina Kukk, Anne Rikberg, Kersti Kolsar ja Silva Nurmik.

Spordipreemia kandidaadid on Annely Põder, Marge Merisalu, Veiko Kurim ja Katrin Kaasik.

Parima sportlase preemiale pretendeerivad Kristo Viimsalu, Marit Maaring, Krete Kaasik, Keijo Orgvee, Lauri Lipp, Meico Vettik, Teisi Unt ja Anna-Liisa Raudsepp.

Andeka lapse preemia pälvivad sel aastal Henri Härma, Robin Randrüüt, Shrek Tankler, Voiteh Karnatsevitš, Krete Kaasik, Ivar Salm, Karl Küün, Rauno Uusleer, Teisi Unt, Heli Hiiemäe, Keitlin Jüristo, Saara Martoja, Siim Aer, Kaarel Vene ja Kaur Pennert.

Kontserdi annab Eesti tuntuim vokaalansambel Estonian Voices, esinevad ka Paide linna parimad tantsijad ja lauljad. Kontsertaktust aitavad läbi viia Paula Kivimäe ja Sabine Krais.

Kõikidele pakutakse pidupäevatorti ja kohvi.

Üritus on tasuta!

avalike suhete spetsialist