Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit tunnustab paidelast Aasta abistaja tiitliga

Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit korraldab igal aastal tänuürituse, et tunnustada aasta parimaid. Aasta abistaja 2016 tiitli saab tänavu Paide Kultuurikeskuse valgus- ja lavatehnik Janek Lehtpuu, kel jätkub alati hoolivust inimeste abistamiseks.

Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu tegevjuhi Jaanika Klopetsi sõnul on Janek ratastoolikasutajate asendamatu abiline.

Ettepaneku esitajad märkisid: "Selle ajani, kui kultuurikeskuses ei olnud trepitõstukit, organiseeris Janek inimjõude, kes meid treppe pidi tarisid vajalikule korrusele, loomulikult pani ta ise ka alati käed külge. Trepitõstuki paigaldamisega ei vabanenud aga Janek meie abistamisest, sest tõstukile ja sealt maha ratastoolis olija üksi ikkagi ei saa. Nii on Janek ikka alati kohal, kui me üritusele või kinno minna tahame. Janek on väga sõbralik ja muheda meelega mees, kes on alati meie jaoks olemas. Janeki meelest lahendamatuid asju ei ole ja nii pääsemegi kõigile üritustele kultuurikeskuses. Paide ja Järvamaa liikumispuudega inimesed tänavad!"

Liit tunnustab ja tänab üksikisikuid, asutusi ja organisatsioone, kes on liikumispuudega inimesi toetanud sõna või teoga 2016.aastal või pikema aja jooksul, juba kuueteistkümnendat korda.

Tänuüritus toimub reedel, 28. aprillil Eesti Rahva Muuseumis.

Teate toimetas:

avalike suhete spetsialist