Rabarberifestivalil saab kuulata Lia Virkuse kokandusnippe

30.05.2018

Pühapäeval, 3. juunil peetakse Roosna-Alliku mõisapargis rabarberifestivali, mis toimub teist korda. Festivali korraldaja Riina Pihli sõnul on oodatud kõik, kes tahavad veeta hästi aega ja tutvuda erinevate rabarberitoodete ja toiduvalmistamise viisidega.

"Meil tegutseb ka omamoodi välikohvik, kust saab osta erinevate kokkade rabarberikooke. Samuti saab teada, mida kõike rabarberist teha saab, lisaks koogile, ka näiteks veini, moosi ja marinaadi," rääkis Pihl.

"Külla tuleb ka mitmekümnete kokaraamatute autor kokandustoimetaja Lia Virkus, kes räägib samuti sellest, kuidas rabarberit toiduks valmistada."

Rabarberifestival sai alguse 2017. aastal, et tutvustada rabarberit kui üht esimest kevadist aiasaadust.

• Lastele näomaalingud
  • Maitsvad koogid ja suhkruvatt
  • Pühaste pruulikoda pakub rabarberi-maasikaõlut
  • Maitsev rabarberi-koduleib