Shanon avab Paides vabaõhukontsertide hooaja

Pühapäeval, 22. aprillil annab Paide Vallimäel kontserdi Eesti popbänd Shanon. Shanoni läbilöök algas Kanal 2 saates "Reporter", kus pärast bändi intervjuud kõlas laul "Üksinda". Hiljem sai loost uudistesaate krimilugude tunnusmuusika. 2011. a nägi ilmavalgust bändi kuues singel "Tuhat ja üks ööd", mis tõusis raadiote edetabelite tippu.

2012. a avaldas Shanon kaheksanda singli "Jäätunud jäljed", mis on bändi üks edukamaid lugusid. 2014. a ilmus singel "Varbad liivas", mis on bändi üks edukamaid ja nõutumaid lugusid ning millel on Youtube'i vahendusel kogunenud peaaegu 3 miljonit vaatamist.

2016. a avaldati singel "Suvi kestab veel", mida võib pidada Shanoni kõige edukamaks looks. Pisut rohkem kui aastaga kogus lugu Youtube`i vahendusel üle 3 miljoni vaatamise. Lugu võitis R2 Aastahitt 2016 tiitli.

Koos Shanoniga esineb ka meeskollektiiv "Arhailised mehed", süüdatakse jüriöö märgutuli ning Vallimäel on jüriööjooksude ja kõnni lõpufiniš.

PILETIINFO:

Pileteid kontserdile saab osta kohapealt! Pilet: 10 eurot, jooksjatele ja kõndijatele tasuta!