« Tagasi

Suur karjääri - ja töömess Paide Kultuurikeskuses 16. märtsil

Kesk-Eesti karjäärimess „Lingid Tulevikku" toimub 16. märtsil 2017 kell 11.00-15.00 Paide Kultuurikeskuses (Pärnu 18).

Kohal on 22 kõrg- ja kutsekooli, 3 Järvamaa gümnaasiumit ja 11 noortele suunatud organisatsiooni/projekti, lisaks 17 õpilasfirmat.

Esmakordselt toimub karjäärimess koostöös Kesk-Eesti Töömessiga, mis toimub samal ajal E-Piima Spordihoones (Aiavilja 1) . Ühel päeval saate kahest kohast informatsiooni töötamis-, õppimis- ja praktikavõimaluste kohta nii Järvamaal kui ka mujal Eestis ning välismaal.

Sel aastal on messil  eraldi noorteala koos mõnusa lebolaga, kus vahepeal puhata ja osa saada noortelaval toimuvast. Igal pooltunnil algavad noorteala laval erinevad  tegevused.

Kutsume noored mõtlema uue aja ametite teemal. Kell 13.30 toimub paneel, mis kannab nime „Uue aja ametid", sõna saavad erinevad eksperdid –ettevõtja, arenguökonomist ja ühiskonnategelane, OSKA prognoosi "Töö ja oskused 2025" koostaja, Ott Pärna; Arvamusfestivali peakorraldaja, Maiko Keskküla;  aktiivne õpilane ja Väätsa TV eestvedaja,  Sten Perillus; ja Türi Ühisgümnaasiumi õpilane ja heategevusliku projekt eestvedaja, Türi valla aasta tegija 2016, Andra Punt.  Teemaks on muutuvad ametid ajas ja kuidas tänapäeva noor peaks selles maailmas orienteeruma. 

Töömessi majas karjääripesades kohtuvad koolinoortega 10 erinäolist ettevõtjat.

Tegevust ja põnevust jätkub noortele ja nooremeelsetele terveks päevaks!

Messiinfo on leitav Järvamaa Rajaleidja kodulehelt ja Facebookis üritusena, kus jooksvalt tutvustame ka eksponente. Paide Ühisgümnaasiumi noored tegid karjäärimessile ka vahva video.

Mess on avatud kõigile huvilistele ja sissepääs on tasuta!

 

 

Lisainfo:

Anu Puulmann
karjääriinfo spetsialist
anu.puulmann@rajaleidja.ee
5885 3650

 

Teate edastas:

Maarika Heinaste
Infospetsialist
maarika.heinaste@rajaleidja.ee