Tööpakkumine: linnavalitsuse ehitusspetsialist

Paide Linnavalitsus korraldab avaliku konkursi ehitusspetsialisti ametikohale.

Spetsialisti peamised ametiülesanded:

• Linna omandis olevate hoonete ja rajatiste ehitustöödega seonduva ehitusjärelevalve teostamine, planeerimis- ja ehitusprojektide ning ehitiste mõõdistusprojektide teostamise korraldamine, ehitisregistris vajalike toimingute kooskõlastamine.
  • Linnavalitsuse tellitavate projekteerimis- ja ehitustööde teostamiseks lähteandmete kogumine, riigihangete lähteülesannete koostamine ja alla piirmäära hangete läbiviimine ning lepingute projektide koostamine ja järelevalve teostamine.
  • Paide linna omandisse kuuluvate hoonete ehitamiseks vajalike ehituslike projektide koostamise korraldamine.
  • Paide linna omandis olevate ehitiste auditite tellimine.
  • Ettepanekute tegemine linna planeerimis-, projekteerimis- ja ehitusalaste õigusaktide kehtestamiseks, muutmiseks ja tühistamiseks.
  • Ehitustööde korraldamine alla riigihangete maksumuse piirmäära
  • Toimingute tegemine ehitisregistris.

Nõuded kandidaadile:

• erialane kõrgharidus;
  • töövaldkonda reguleerivate õigusaktide tundmine ning oskus koostada oma töövaldkonna üld- ja üksikakte;
  • väga hea sõnalise eneseväljendamise oskus, eesti keelt tasemel C-1 tasemel;
  • oskus kasutada tööks vajalikke tehnilisi vahendeid, andmebaase ja arvutiprogramme (MS Office, DHS Delta, AutoCad jm)
  • omab head suhtlemisoskust, algatusvõimet ja loovust, sh võimet välja töötada uusi lahendusi, muudatusi algatada ja omaks võtta ning ellu viia
  • omab võimet stabiilselt ja tulemuslikult töötada ka pingeolukorras ning efektiivselt kasutada aega
  • omab kohusetunnet, otsustus- ja vastutusvõimet, sh suutlikkust võtta iseseisvalt vastu otsuseid oma teenistuskoha pädevuse piires, võimet näha ette otsuste tagajärgi ja vastutada nende eest

Kasuks tuleb kohaliku omavalitsuse töökogemus.

Tule meile tööle, sest:

• meil saab teha huvitavat, pinget ja väljakutseid pakkuvat tööd, jagada oma tarkusi ning saada uusi kogemusi pikaaegsetelt ametnikelt
  • meil on rõõmsameelne meeskond, kellega koos korraldame ka ühisüritusi ja teeme tervisesporti
  • me võimaldame oma töötajatele regulaarselt erialaseid täiendkoolitusi ja toetame tasemeõppes osalemist
  • meie töötajatel on 35 kalendripäeva põhipuhkust
  • meil makstakse haigushüvitist alates teisest töövõimetuslehel viibimise päevast.

Tingimused ja lisainfo:
Ametikohale kandideerijal palume esitada CV, motivatsioonikiri koos palgasooviga, koopia haridust tõendavast dokumendist ja kinnitus vastamisest nõuetele, mis on teenistusse astumiseks sätestatud avaliku teenistuse seaduses.

Dokumendid esitada hiljemalt 5. juuliks 2018 e-posti aadressil: rita.laanetu@paide.ee märgusõnaga „Ehitusspetsialist".

Lisainfot saab küsida abilinnapealt Siret Pihelgaselt tel 518 8123 või

linnamajandusosakonna juhatajalt Heigo Laaneoksalt tel 521 7626