USA kindralmajor andis Paides avaliku loengu

11. märtsil külastas Paidet USA Rahvuskaardi Marylandi osariigi ülem kindralmajor Linda Singh koos oma kaaskonnaga ning pidas avaliku loengu.

Oma ettekandes peatus ta erinevatel teemadel, mis puudutasid muu hulgas välismissioonidel käimist, koostööd Eestiga, samuti naiste võrdõiguslikkust.

"Rääkides küberkaitsest kasutan ma sõna "Eesti" juba tihedamini kui sõna "Maryland", nii et selles valdkonnas on meil väga palju Eestilt õppida," sõnas kindral Singh.

Pikemat intervjuud kindralmajoriga saab lugeda aprillikuu Paide Linnalehest.

Linnapea Siret Pihelgas tänas kohtumisel Paide sõpruslinna Westministeri esindajat Thomas Beyardit, tänu kellele kindral Singh Paidet külastas.

Koostöö kahe linna Paide ja Westminsteri vahel jätkub juba sel suvel, kui Paide noored rahvatantsijad külastavad taas Marylandi osariiki, et õpetada ameeriklastele Eesti rahvatantse.

Kindralmojor Linda Singhi kirjutatud elulooraamatut "Moments of Choise" saab edaspidi laenutada Järvamaa Keskraamatukogust.

PILDIGALERII

avalike suhete spetsialist