19.08.19
LINNAMAJANDUSOSAKOND
Pärnu 3
 
Linnamajandusosakonna juhataja Heigo Laaneoks
383 8636
521 7626
heigo.laaneoks@paide.ee
 
Keskkonna peaspetsialist Tiina Kivila
383 8633
516 9959
tiina.kivila@paide.ee
 
Maakorralduse peaspetsialist Elliko Kõiv
383 8635
551 8292
 
Linnaarhitekt Gerli Reiman
383 8632
534 71041
 

Ehituse peaspetsialist Egle Ninep
383 8634
559 95975
egle.ninep@paide.ee  
 

Ehitusspetsialist Kert Kaasik
383 8617
590 57970
kert.kaasik@paide.ee


Järelevalveinspektor Kristiina Assmann
383 8646
598 12061
kristiina.assmann@paide.ee

Haldusspetsialist Rein Säinas
383 8642
530 70664
rein.sainas@paide.ee
 

Spetsialist Maarika Heinaste
383 8637
maarika.heinaste@paide.ee