« Tagasi

24. veebruaril jagati Paide linna aastapreemiaid

Paide linn tunnustas 24.veebruaril Eesti Vabariigi 102. aastapäevale pühendatud kontsertaktusel silmapaistvaid paidelasi.

Kultuuri-, hariduse-, spordi- ja aasta noore preemia nominendid ja laureaadid olid järgmised:

Kultuuripreemia

          Laureaat: Tiia Tamm (Paide Muusika- ja Teatrimaja kultuurikorraldaja)

Nominendid:

  • Merli Kaas (Purdi külaseltsi eestvedaja)
  • Marita Kutsar (Paide Hillar Hanssoo Põhikooli huvijuht)
  • Helen Trug (Paide Hammerbecki Põhikooli huvi- ja tantsujuht)

Hariduspreemia:

Laureaat: Merle Saar (Paide Sookure lasteaia õpetaja)

Nominendid:

  • Eve Klävin (Paide Hillar Hanssoo põhikooli õpetaja)
  • Lorina Kukk (Paide Hammerbecki Põhikooli õpetaja)
  • Liia Koppel (Paide Sookure lasteaia direktor)

Spordipreemia:

          Laureaat: Vjatšeslav Zahovaiko (Jalgpalliklubi Paide linnameeskonna peatreener)

Nominendid:

  • Erjo Paris (Paide Sookure lasteaia liikumisõpetaja ja korvpallitreener)
  • Katrin Kaasik (spordiklubi Kati treener)
  • Tarmo Alt (karateklubi Täht treener)

Aasta noore preemia:

Laureaat: Kaarel Vene (Paide Gümnaasiumi aktiivne õpilane, Paide linna noortevolikogu esimees, MTÜ Järvamaa Noortekogu liige)

          Nominendid:

  • Sandra Arumäe (Roosna-Alliku põhikooli aktiivne õpilane)
  • Tene Must (Paide Avatud Noortekeskuse noorsootöötaja)
  • Lisette Haug (Paide Hammerbecki põhikooli õpilasesinduse president)
  • Gulliver Oselin (Paide Kunstikooli õpilane)

Parim sportlane:

Laureaat: Meelis Kiisk (laskur)

Nominendid:

  • Keijo Orgvee (maadleja)
  • Krete Kaasik (batuudihüppaja ja triatleet)
  • Piret Viirmaa (kabetaja)
  • Kalev Martsepp (klassikaline jõutõstja)
  • Randolf Alt (automudelist ja lumelaua krossi sõitja)

 

Aktusel anti üle ka „Andekas laps stipendiumid".

Sihtkapitali Andekas Laps stipendiaadid olid:

  • Marleene Randma (Paide Hillar Hanssoo Põhikooli VIIb klass)
  • Mihkel Liiva (Paide Hammerbecki põhikooli VIIb klass)
  • Maikel Liiva (Paide Hammerbecki põhikooli Vb klass)
  • Maivo Sirelbu (Paide Hammrebecki Põhikolli IXa klass)
  • Elsa-Maria Ivanov (Paide Hillar Hanssoo põhikooli 14 aastane õpilasesinduse liige)
  • Miia Soosalu (Roosna-Alliku Põhikooli VII klassi õpilane)
  • Alissa Marleen Tõlgu (Rocca al Mare kooli Vodja õppekoha VI klassi õpilane)
  • Oskar Põldvee (Rocca al Mare kooli Vodja õppekoha VI klassi õpilane)
  • Damaris Ly Tambla (Paide Gümnaasiumi XI klassi õpilane)
  • Liis Margaret Tamme (Hammerbecki Põhikooli Via klassi õpilane)