Konkursi „Südamelaul 2018“ tulemused

„Südamelaul 2018" toimus Paide Muusika- ja Teatrimajas 29. aprillil.

Kokku tuli esitamisele 13 omaloomingulist laulu - Südamest Südamesse kategoorias 10, Isamaa Südames kategoorias üks ja Südamerütmihäire kategoorias kaks laulu. Grand Prix`i võitjal on võimalik esineda Südamemuusika Festivalil, mis toimub 15. juulil Võrumaal.

Etteasteid hindas neljaliikmeline žürii koosesisus Kaur Pennert, Haldi Välimäe, Utoopia ja Erki Reim.

Võitjad:

• Grand Prix: Kairi Sosi – „Ajapuudus"
  • Südamest südamesse: Emma Sepp – „Vaikus"
  • Isamaa südames: Snow Today – „Kodu"
  • Žürii eripreemia: Rocky Roots – „Südamedaam"

Sündmuse ametlik fotograaf oli Ants Leppoja ning pildid on üleval Südamelaulu ja Järvamaa Eesti Südamaa Facebooki lehel.

Sündmuse ajal oli võimalik Paide Muusika- ja Teatrimaja fuajees tutvuda näitusega „Armastuskirjade lood. Vaikides mälestuste aknal". Näitus pandi kokku armastuskirjadest, mida 2017. aasta jooksul koguti.

Konkurssi toetasid Hasartmängumaksu Nõukogu, Järvamaa Omavalitsuste Liit ja Haridus- ja Teadusministeerium.

Südamelaul on omaloominguliste laulude konkurss, kus kõik laulukirjutajad said esitada omaloomingut ja uusi laule. Sündmus toimus kuueteistkümnendat korda ning seda korraldasid noored koostöös Paide Avatud Noortekeskuse, Järvamaa Noortekogu ja Paide Teatri- ja Muusikamajaga.

Lisainfo:

Marita Kutsar