« Tagasi

Paide ettevõtluskonkursi laureaadid 2018

Paide linna 727. sünnipäeva kontsertaktusel avalikustati ettevõtluskonkursi laureaadid.

Paide parim tööandja 2018 - Viking Window AS
Ettevõte on palju panustanud töötajate koolitamisse. Eelneval aastal on ettevõte investeerinud töötajate töötingimuste parandamisse (tootmistsehhideja töölaudade valgustuse uuendamine, võeti kasutusele gaasiga töötav tõstuk, et vältida heitgaase siseruumides, paigaldasime lisaradiaatori tootmistsehhi, kus oli talvel liiga külm). Töötajatele on tagatud olmetingimused riietusruumide ja puhkeruumide näol. Ettevõtte toetab oma töötajate osalemist Viking Window klubi tegevuses (sh Paide ja Türi tervisekeskuse kasutamine – ujumine ja jõusaal, bowling, talvepäev ja suvine matk/seiklus). Lisaks suvepäevad ettevõtte töötajatele koos peredega ja aastalõpupidu kaaslastega. Töötajatele, kes on töötanud ettevõttes viis ja rohkem aastat, makstakse korra aastas staažitasu.

Parim kohalik toode või teenus 2018 - OÜ Põhjaka Kulinaaria
Heast toorainest kvaliteetsed kodused tooted - leib, pasteet, šokolaadiküpsised, Napoleonikook, naps, rabarberilimonaad, erinevad moosid jne.

Paide parima teeninduskultuuriga ettevõte 2018 - OÜ Fatseedera (Juta lilleäri) ja OÜ Põhjaka mõis

Juta lilleäri
Alati parim ja värskeim valik lõikelilli, väga originaalsed ja silmapaistvad lillekimbud Juta enda poolt. Juta professionaalsus ja teenindajate sõbralikkus ning abivalmidus on tähelepanu vääriv, tema kiire reageerimine on märkimisväärne.

OÜ Põhjaka mõis
Teenindus on alati väga meeldiv, külastajal on alati tunned, et ta on oodatud, personal on alati väga heal tasemel (sõbralikud ja abivalmid, soovitused on ausad). Interjöör, toidud ja inimesed loovad ühtse heaolutunde. Teenindusruumide miljöö on omanäoline ja hubane. Koht on tuntud pea igale eestlasele ja seda kohta on uhke soovitada ka väljaspool Paidet tulnud külastajale.


Ettevõtlik tegu 2018 - rahvatantsurühm Loomisel
Tantsurühm korraldas heategevusliku tantsulise etenduse tähistamaks oma 5. sünnipäeva ja toetati vähiravifondi Kingitud Elu.

Foto: Tiiu Saarist


Paide parim ettevõte 2018 - AS Eesti Pagar
Hinnati ettevõtte majandusnäitajaid: müügitulu, puhaskasum, tööjõukulud ühe töötaja kohta, investeeringud ning lisandväärtus ühe töötaja kohta. Hindamise aluseks oli ettevõtte eelmise aasta tegevus ja eelmise aasta majandusaasta aruanne.

Kontsertaktuse pildigalerii

Teate koostas:

Maarit Nõmm
avalike suhete peaspetsialist
51 46 043
maarit.nomm@paide.ee