Paide Teater tuleb tänavale!

Eesti noorim kutseline teater tähistab reedel, 9. novembril oma saja päeva juubelit. 1. augustil alustanud Paide Teater saab sajapäevaseks. Sel päeval on teatri avalavastuse „KAITSEALA" piletid sünnipäevahindadega.

Sada päeva tundub ehk lühike aeg, ent teater on õnnelik oma seniste tegude üle. Välja on toodud lavastus „Koletis" ning 21. novembril esietendub „Kaitseala". Tööd on alustanud on Paide Teatri stuudio, kus kolmteist Järvamaa noort iganädalaselt ennast arendavad. Teatritegijad on kohtunud inimestega Arvamusfestivali grillipeol, keskväljaku filmiõhtul, Paide Muusika- ja Teatrimaja hooaja avalöögil autosid pestes. Teater on õnnelik, et saja päevaga on tekkinud kogukond sõpru ning toetajaid. Me kummardame, me aplodeerime!

Oma sajandat sünnipäeva tähistab teater pakkudes sünnipäevahinnaga pileteid avalavastusele „Kaitseala". See on lavastus, kus publik ja näitlejad saavad kokku, vaatavad üksteisele silma ja alustavad algusest. Teatri algusest. „Pigem komöödia, aga vahepeal võib olla natuke kurb. Või siis vastupidi," ütleb trupp.

9. novembril on Piletimaailmas pileti hind „Kaitseala" etendustele vaid 11 eurot.

Et oma kogukonnaga veelgi rohkem tuttavaks saada, jagab teater sel päeval Paides välja 100 flaierit, mille alusel on Paide Muusika- ja Teatrimaja kassast ostes pileti hind vaid 9 eurot. Saja flaieri seas on ka üks tasuta pääse. Teater jagab flaiereid 9. novembril kella kaheteistkümnest kuni kella kaheni Paide kesklinnas.

Samal õhtul kell 19.00 toimub Paide Teatri etendus „Koletis", enne etenduse algust lööb teater publikuga klaasid kokku!

Paide Teater tänab kõiki inimesi ja ettevõtteid, kellega esimese saja päeva jooksul on kohtutud. „Seni on meil olnud palju külastajaid just väljastpoolt Paidet, aga loodame, et jõuame peagi ka Järvamaa inimeste südamesse." ütleb teatri juht Harri Ausmaa.

Lisainfo:

Harri Ausmaa
teatri juht
58 052 622
harri@paideteater.ee
www.paideteater.ee