Aastavahetus Paides - Eesti juubeliaasta lõpetamine, kuumaõhupall, ühistantsimine, kontsert ja ilutulestik

Esmaspäeval, 31. detsembril toimub Paide Keskväljakul suurejooneline aastavahetuse pidu, et kuulutada lõppenuks Eesti juubeliaasta, tantsida üle-eestilisel ühistantsimisel ning võtta vastu 2019. aasta ansambli Kruuv kontserdi ja ilutulestikuga.

"Eesti tantsib" ühistantsimisele on oodatud kõik. Proovid algavad kell 14.00 ning ettetantsimine on kell 15.00. Enne proovide algust tõuseb raekoja eest taevase Keelutsooni Eesti100 kuumaõhupall.

Kell 22.00 algab Keskväljakul suur aastavahetuse pidu, mis kestab kella 00.30ni. Esineb Kruuv, aastavahetuse tervitused annavad edasi linnapea Priit Värk, linnavolikogu esimees Aivar Tubli ning ekraanivahendusel Vabariigi President. Järgneb Eesti hümni laulmine ning ilutulestik Arnika Ilutulestiku Keskuselt. Tulevärk kestab 5-6 minutit ning see lastakse taevase Paide Pizzakioski taguselt murualalt.

avalike suhete peaspetsialist