Selgusid Paide moenädala tublimad!

Märtsi kolmandal nädalal toimunud Paide moenädala tublimad osalejad on selgunud. Vahetult enne MoeP.A.R.K.i peetud meelelahutuslikust teemanädalast võttis osa rohkelt linnarahvast ning külalisigi.

Oli neid, kes osalesid mõnel päeval, aga oli ka neid tublisid, kes lõid kaasa iga päev. Oli palju neid, kes pildistamisega väga palju vaeva nägid - kas riietuse, loo või miljöö osas.

Teemapäevade auhinnad pälvisid:

• Spordi päev - Järvamaa Keskraamatukogu ja Paide Muusika- ja Teatrimaja/ Paide Teater
  • Valge päev - Paide Huvikeskus ja Järva vallavalitsus
  • Kevade päev - Järvamaa Kutsehariduskeskus ja PAIde Lasteaed
  • Roheline päev - Tarbja Lasteaed-Kool ja Sargvere õppekoht ning Roosna-Alliku Põhikool
  • Lillede päev - Hammerbecki Põhikool ja Sakret

Sakreti eripreemiad:

• Järvamaa Keskraamatukogu, kes paistis silma eriti vaimukate fotoseeriatega
  • Malle Maimann, kes oli ka ainuke tubli üksikosaleja

Paide linna eripreemiad:

• Parim kaasaja - Hammerbecki Põhikool, kes suutis ettevõtmisega "nakatada" kogu kooli
  • Parim meeskond - Järva vallavalitsus, kes oli leidlik teemade osas ning osales väljastpoolt Paidet
  • Noorimad osavõtjad - Võilille rühm, mille väikesed mudilased lõid igapäevaselt aktiivselt kaasa

Auhinnad Sakretilt ja Paide linnavalitsuselt jõuavad omanikeni lähiajal!

Vaata meeleolukaid pilte siit:

Paide moenädala idee pärineb Paide Avatud Noortekeskuselt. Paide linnavalitsus tänab kõiki osalejaid!

avalike suhete peaspetsialist