Algas registreerimine Paide linna laste ja noorte suvelaagrisse Peipsi järve ääres

Paide Linnavalitsus ootab kõiki 7-14aastaseid lapsi osalema suvisesse laste- ja noortelaagrisse Remniku õppe- ja puhkekeskusesse! Laagri teemaks on „Lustlike mängude suvi" (erinevad mängulised tegevused ja mängud, matkad, rännakud, seiklusprogramm, muusikatuba, kontsert, karneval jne). Paide linna laste jaoks on broneeritud laagrivahetus 16.07-22.07.2019.

Remniku puhkekeskus asub Ida-Virumaal Alutaguse vallas Peipsi järve põhjakaldal.

• Soodustuusiku hind lapse kohta: 126 eurot (sisaldab ka transporti laagrisse ja koju)
  • Toitlustus: 4x päevas
  • Majutus: rühmatubades

Laagris on tagatud meditsiiniline- ja psühholoogiline tugiteenus. Rühmajuhtude meeskond on läbinud ettevalmistuse. Info https://puhkekeskused.ee/remniku/.

Broneerimiseks võta ühendust Paide Linnavalitsuse lastekaitse peaspetsialisti Annika Nõulikuga annika.noulik@paide.ee. Lisainfo telefoni teel 555 94030.

Registreerimine kestab kuni kohtade täitumiseni!