Linnavalitsuses alustas tööd linnaarhitektide tandem

07.11.2019

Sel nädalal alustas Paide linnavalitsuses linnaarhitektina tööd Elo Kiivet, kes hakkab tööle augustis ametisse asunud linnaarhitekti Gerli Reimaniga.

Elo Kiivet on Eesti Kunstiakadeemia lõpetanud arhitekt ja urbanist, kelle peamised huvid on avalik ruum ja ruumiharidus. Elo on töötanud mitmes arhitektuuribüroos, Tartu Linnavalitsuses, lektorina Tallinna Tehnikakõrgkoolis ja kultuurilehe Sirp arhitektuuritoimetajana. Õpetanud nii Tartu Kõrgemas Kunstikoolis, Arhitektuurikoolis, Tallinna Kunstigümnaasiumis, Eesti Kunstiakadeemias kui ka Tallinna Ülikoolis. Alates 2015. a tegutseb ta ka Linnalaboris. 2016. a aitas ta korraldada Tartu Valgusfestivali TAVA ja alates 2017. a on Arvamusfestivali väliruumi kujunduse kuraator. Lisaks on Elo Paide keskväljakul kolm suve toimunud ruumieksperimendi ruumilahenduse autor.

Gerli Reimanil on Tallinna Tehnikaülikoolist arhitektuurialane magistrikraad. Ta tuli Paide linnavalitsusse Põltsamaa vallavalitsusest. Enne seda töötas ta muu hulgas Tallinna Linnaplaneerimise Ametis arhitektina ning erasektoris.

avalike suhete peaspetsialist