Paides toimuvad Eesti omavalitsuste suvemängud

45. Eesti omavalitsuste suvemängud toimuvad 22.-23. augustil Paides.

Suvemängude üldkokkuvõttes selgitatakse:
- parimad linnad;
- parimad vallad kahes grupis: üle 8 000 elaniku ja kuni 8 000 elanikku.

Spordialad: kergejõustik, meeste võrkpall, naiste võrkpall, tennis, petank, orienteerumine, jalgrattakross, mälumäng, köievedu, kettagolf ja juhtide võistlus. Uue alana on kavas trikitõukeratta võistlus.

Meeste võrkpallis, naiste võrkpallis, tennises, petangis, mälumängus ja köieveos võib iga omavalitsus välja panna kuni 2 võistkonda. Mõlemad võistkonnad saavad koha ja kohapunktid, kuid arvesse lähevad parema võistkonna kohapunktid.
Üldise paremusjärjestuse selgitamiseks liidetakse omavalitsuse kergejõustiku kohapunktidele 6 parema spordiala kohapunktid.

Registreerimise, toitlustamise ja koolimajutuse tellimise tähtaeg on 13. august 2020.

Koos suvemängudega toimuvad 23. augustil ka Eesti meistrivõistlused kiikingus.

Järjest uuenevat infot suvemängude korraldamise kohta näete SIIT

45. Eesti omavalitsuste suvemängud korraldas Eestimaa Spordiliit Jõud koostöös Paide Linnavalitsuse ja Järvamaa Spordiliiduga. Suvemängude korraldamisel järgitakse spordivõistluste korraldamise juhiseid ja nõudeid COVID-19 perioodil.