Alates 9. novembrist kehtivad Paide Linnavalitsuses täiendavad ettevaatusabinõud takistamaks viiruse levikut Paides

Alates esmaspäevast, 9. novembrist on Paide Linnavalitsuses kasutusel täiendavad ettevaatusabinõud töökorralduse osas, et takistada viiruse levikut Paide linnas.

Eelistatult palume kodanikel toiminguid teha telefoni teel või veebis ning kohtumised toimuvad ainult varasemal kokkuleppel. Seepärast on ka Pärnu tn 3 uks suletud ja sissepääs ainult läbi uksekellasüsteemi;

Kodanikel on kohustus kanda maski Raekojas ning Pärnu tn 3 ja Roosna-Alliku teeninduskeskuses.

Ettevaatusabinõud võeti kasutusele ka linnavalitsuse töökorralduse osas. Alates 9. novembrist toimuvad kõik koosolekud veebi vahendusel ning linnavalitsuse töötajad kasutavad kodukontoris töötamise võimalusi või vajadusel on kontoris tööl käimine vahetustega.

Kutsume kõiki linnakodanikke üles säilitama valvsust  hoidmaks enda ja enda lähedaste tervist. Hoidke sotsiaalset distantsi ning kandke maski avalikes kohtades, kus ohutu distantsi hoidmine võib keeruline olla.

Kõige ajakohasemat infot COVID-19 haiguse kohta saab Terviseameti kodulehelt terviseamet.ee ja valitsusveebist kriis.ee.

Anett Kruusmaa
Paide Linnavalitsuse avalike suhete peaspetsialist