Paide linna südamed pälvivad Eha Vessmann ja Maiu Lauring

24.09.2019

Paide linna sünnipäeval 30. septembril annab linn välja kaks erilist tunnustust - südamemeene, mille saavad tänavu eakate klubi Hämarik eestvedaja Eha Vessmann ning Arvamusfestivali eestvedaja Maiu Lauring.

Eha Vessmann on Paide linna üks aktiivsemaid eakaid, kes koos oma meeskonnaga lööb kaasa paljudes linnaga seotud ettevõtmistes. Eha korraldab memmede pannkoogikohvikut, aidates sellega kaasa Arvamusfestivalil, perepäevadel, lastehommikutel ning hiljutise uue asjana -  Premium liiga kodumängudel. Üle linna on tuntud memmede mulgipuder. Eha on inimene, kelle rõõmsameelsus ja energia mõjutab positiivselt ka teisi linna eakaid - ta motiveerib neid aktiivset elu elama ning toetab murede korral.

Maiu Lauring on Arvamusfestivaliga seotud olnud selle algusaastatest saadik, kaks viimast aastat festivali eestvedajana. Oma meeskonnaga on ta toonud Paidesse suurfestivali melu ja üle-eestilist tähelepanu, kaasanud kohalikke elanikke sündmuse korraldusse ning meelitanud kohale tuhandeid külalisi. Festival ise on aasta-aastalt saanud küpsemaks ja sisult suuremaks.

Tunnustused antakse üle Paide linna 728. sünnipäeva kontsertaktusel 30. septembril Paide Muusika- ja Teatrimajas.

avalike suhete peaspetsialist