10.11.21
TAGASI AVALEHELE

Toimetaja: TEELE SEIRE

Konkurss Roosna-Alliku Põhikooli direktori ametikohale / tähtaeg 15. august

Paide Linnavalitsus otsib avaliku konkursiga Roosna-Alliku Põhikoolile direktorit.

Kooli tegevust alustati  kaunis Roosna-Alliku mõisahoones 1924. aastal. Roosna-Alliku Põhikool on ajaloolistele väärtustele ja traditsioonidele tuginev omanäoline ja innovaatiline mõisakool, kus õpib ligi 100 särasilmset õpilast ja neid õpetab 15  õpetajat. Lisaks õppetööle toimub koolis vilgas huvitegevus, korraldatakse traditsioonilisi üritusi, tegutseb õpilasesindus jpm. Kooli tegemiste kohta rohkem infot vaata veebilehelt r-alliku.paide.ee.

Direktori ülesandeks on kooli  õppetegevuse ja majanduselu juhtimine, igapäevase sujuva toimimise tagamine ja asjaajamise korraldamine ning kooli arendamine.

Direktori kandidaadile esitatavad nõuded:

• magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;
  • juhtimiskompetentsid;
  • teadmised personalitöö ja asjaajamise korraldamisest;
  • eelarve koostamise oskus;
  • kaasaegse tehnoloogia ja digivahendite kasutamise oskus;
  • eesti keele oskus C-1 tasemel;
  • nõutavad isikuomadused: juhtimisoskus, algatus-, analüüsi- ja planeerimisoskus, väga hea suhtlemis-, esinemis- ja koostööoskus, vastutustunne, usaldusväärsus, korrektsus, pingetaluvus.

Konkursil osalemiseks palume esitada:

• kandideerimisavaldus
  • elulookirjeldus
  • motivatsioonikiri koos palgasooviga
  • haridust tõendava dokumendi koopia ning nõutavaid kompetentse tõendava dokumendi koopia

Pakume:

• huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • eneseteostusvõimalust väärika mõisakooli tegevuse korraldamisel ja arendamisel
  • võimalust enesearenguks ja -täienduseks

Töökoha asukoht: Kooli tn 1, Roosna-Alliku, Järvamaa

Direktori tööle asumise aeg - esimesel võimalusel.

Digitaalselt allkirjastatud dokumendid esitada hiljemalt 15. augustiks 2022 Paide Linnavalitsusse e-posti aadressile rita.laanetu@paide.ee

Lisateave Paide Linnavalitsuse hariduse peaspetsialistilt tel 529 6515.