« Tagasi

Algas registreerumine Paide linna laste suvelaagrisse


(NB! Kohad on täitunud!) Kõik Paide linna 7-13-aastased lapsed on oodatud registreeruma 9.-14. juulil 2023 Kloogarannas toimuvasse suvelaagrisse. 

Laagris võimaldavad kvalifitseeritud laagrijuhatajad (laagrikasvatajad) lastele palju erinevaid tegevusi vaba aja sisustamiseks, hobidega tegelemiseks, uute huvialade avastamiseks ja nendega tutvumiseks. Erinevate tegevuste kaudu viiakse lapsed seikluste maailma ja nii saavad selgeks ka paljud igapäevaseks eluks vajalikud oskused.

Näiteks viiakse laagris läbi pallimängude turniire, käiakse Keila Tervisekeskuse ujulas kogenud treenerite juhendamisel ujumisoskusi õppimas, osaletakse orienteerumis- ja maastikumängul ja viiakse läbi isetegevuskonkurss. Lisaks toimuvad lõkkeõhtud, diskod ja palju muud huvitavat. Lastel on võimalik erinevate tegevuste hulgast valida endale meelepärane tegevus vaba aja sisustamiseks.

Laagri ajakava ja tegevused
 

Lapsevanema poolne omaosalus on 30 eurot
 

Osavõtumaks sisaldab:

Majutust kämpingutes
Toitlustust neli korda päevas
Ujula pileteid
Transporti ujulasse ja tagasi laagrisse
Lapsesõbralikku laagrielu


Registreerumine

Registreerumiseks palume saata vabas vormis kirjaliku avalduse koos lapse ja enda (lapsevanema) kontaktandmetega Paide Linnavalitsuse laste ja perede heaolu spetsialistile:

Anne Vällmann
anne.vallmann@paide.ee
Lisainfo (+372) 5556 6432

NB! Kohtade arv on piiratud.