Avatud on kandidaatide esitamine Järvamaa parimate ettevõtete ja kodanikualgatuste tunnustamisele

Kuni septembri lõpuni saab esitada kandidaate Järvamaa parimate ettevõtete ja kodanikualgatuste konkursile. Kandidaate võivad esitada nii kohalikud omavalitsused, ettevõtted/äriühingud, üksikisikud kui ka vabaühendused.

Tänavu toimub ettevõtjate ja kodanikualgatuste tunnustusüritus ühiselt nime all Järvamaa tegusad. See võimaldab ühendada aktiivseid kogukonnaliikmeid ja ettevõtjaid, võrgustuda ning leida võimalusi koostööks. Mõlemad osapooled on maakonna arengu ja ühtsuse osas väga olulise tähtsusega. Kokku jagatakse tunnustusi 13 kategoorias.

Ettevõtjate tunnustamise eesmärgiks on maakonna ettevõtete tegevuse väärtustamine ning tänamine panuse eest piirkonna arengusse. Tunnustatakse edukalt tegutsevaid äriühinguid ja silmapaistvaid isikuid, kelle tegevus ja eeskuju on enim mõjutanud meie elukeskkonda ja inimeste heaolu, suurendanud elanike tööhõivet ja sissetulekuid, muutnud maakonda atraktiivsemaks selle elanikele, külastajatele, spetsialistidele, investoritele.

Kandidaate saab ettevõtluses esitada järgnevates kategooriates:

·         Aasta suurtegija

•   Aasta väiketegija
  • Aasta mikrotegija
  • Aasta silmapaistev tegija
  • Aasta turismitegija
  • Aasta talu
  •  Aasta toode/teenus

Statuut ja kandidaatide esitamise info on leitav siit.

Kodanikualgatuse tunnustamise eesmärgiks on rõhutada selle olulisust ja tähtsust ühiskonnas ning tugevdada vabatahtliku tegutsemise traditsioone maakonnas, avaldada tublimatele avalikku tunnustust tulemusliku tegutsemise eest ning teavitada üldsust maa- ja külaelu olulisusest.

Kandidaate saab kodanikualgatuses esitada järgnevates kategooriates:

• Aasta vabatahtlik
  •  Aasta vabaühendus
  •  Hea algatus
  • Kogukonda toetav ettevõte
  • Aasta sädeinimene
  • Aasta küla

Statuut ja kandidaatide esitamise info on leitav siit.

Parimate tunnustamine toimub Järvamaa ettevõtjate ja vabaühenduste tunnustamisõhtul "Järvamaa tegusad" 20. novembril 2024 Väätsa kultuurimajas. Järvamaa tegusate tunnustuste jagamist korraldab SA Järvamaa. MTÜ Kodukant Järvamaa annab välja tiitlid "Aasta sädeinimene" ja "Aasta küla".