« Tagasi

Uue sisekujunduse ja kingipoega Paide postkontor avas uksed uues kohas

Omniva avas täna Paides, Valgekivi ärikeskuses ametlikult uuenenud kontseptsiooniga postkontori. Varasemalt Telliskivi tänaval asunud postkontor tegutseb nüüdsest uues kohas.

Omniva kliendikogemuse juhi Siim Tammesalu sõnul on Paide postkontori asukoha muutus hea näide, kuidas ettevõte viib oma postiasutused kohtadesse, kus inimesed juba harjumuspäraselt liiguvad ja saavad seeläbi mitmed igapäevased toimingud ühe käiguga mugavalt tehtud. Ta lisas, et ärikeskus asub piirkonna tõmbekeskuses, kuhu koondub üha enam kaubandust, mistõttu on loogiline, et ka teenused sinna liiguvad.

Uues, senisest avaramas postkontoris on kõigil klientidel võimalus iseseisvalt oma saadetised, näiteks kingitused, ettenähtud pakkimislaual pakendada ja need seejärel postitamiseks valmis seada. Kasutatud pakendid võib postkontorisse jätta, võimaldades järgmistel külastajatel neid uuesti kasutada ja oma saadetised nendega teele saata.

Paide postkontoris saab nüüd tutvuda ja soetada Eesti idufirmade uuenduslikke tooteid: tekstiilijäätmetest valmistatud karbilaadseid pakendeid ettevõttelt KIUD Packaging ning Woola lambavillast ümbrikuid, mis pakuvad head ja keskkonnasõbralikumat alternatiivi mullikilele. Postkontoris on saadaval ka uued, Omniva pakiautomaatidesse ideaalselt mahtuvad S-, M- ja L- suuruses mitmel korral kasutatavad pakendid.

Uuenenud postkontori üheks osaks on ka Omniva kingipood, kust saab osta erinevaid meeneid, aga ka traditsioonilisi postmarke, postkaarte ja teisi postitooteid. Koostöös Rahva Raamatuga pakutakse Paides laiemas valikus raamatuid, mille hulgast leiab nii suvist lugemist, käsiraamatuid, ilukirjandust kui ka lastele mõeldud värvi- ning tegevusraamatuid.

Paide postkontor on avatud E-R 09:00–18:00, laupäeval ja pühapäeval on postkontor suletud.

Käesoleval aastal avab Omniva üle Eesti 15 uuenduskuuri läbinud postkontorit, mis on ligipääsetavad ka erivajadustega inimestele.

Omniva uuenenud postkontorite lahenduse töötasid välja Urmas Pastarus ettevõttest Uplift ning tunnustatud sisearhitektid Raul Tiitus ja Birgit Palk büroost PINK. Uuenenud postiasutuste klienditeenindajate kaelas võib näha pilkupüüdvat Omniva värvides kaelaehet, mille valmistasid 3D printeri tehnoloogia abil Ken ja Moonika Ruut.

Foto autor on Kristiina Tammik.