Paide linnavalitsus võtab tööle hooldustöötaja

Paide linnavalitsus võtab tööle hooldustöötaja.

• Töökoha asukoht: Paide linn
  • Tööle asumise aeg: 14.11.2022

Hooldustöötaja töö sisuks on koduteenuse osutamine täisealisele isikule iseseisva ja turvalise toimetuleku tagamiseks kodustes tingimustes, säilitades ja parandades tema elukvaliteeti.

Koduteenuse osutamisel abistatakse isikut toimingutes, mida isik terviseseisundist, tegevusvõimest või elukeskkonnast tulenevatel põhjustel ei suuda sooritada kõrvalabita, kuid mis on vajalikud kodustes tingimustes elamiseks, nagu arstiabi korraldamine, kütmine, toiduvalmistamine, eluruumi ja riiete korrastamine ning väljaspool eluruumi toiduainete ja majapidamistarvete ostmine ning muu asjaajamine.

Nõuded kandidaadile:

• Omab vähemalt põhiharidust.
  • Omab head sõnalise eneseväljendamise oskust, valdab eesti keelt vähemalt tasemel B-1.
  • Oskab kasutada tööks vajalikke tehnilisi vahendeid ja arvutiprogramme (isiku abistamine nt arvete maksmisel, e-kirjade kirjutamisel, asjaajamisel jms).
  • Omab head suhtlemisoskust, kohusetunnet, algatusvõimet ja ajaplaneerimise oskust ning on usaldusväärne, empaatiavõimeline ja sõbralik.
  • Vajalik B-kategooria juhiloa olemasolu.
  • Kasuks tulevad erialane ettevalmistus või eelnev töökogemus sotsiaalvaldkonnas ning vene keele oskus suhtlustasandil.

Tule meile tööle, sest:

• meil on rõõmsameelne meeskond, kellega koos korraldame ka ühisüritusi ja teeme tervisesporti
  • me võimaldame oma töötajatele regulaarselt erialaseid täiendkoolitusi ja toetame tasemeõppes osalemist
  • meil makstakse haigushüvitist alates teisest töövõimetuslehel viibimise päevast.

Tingimused ja lisainfo:

Palume esitada sooviavaldus, elulookirjeldus ja koopia haridust tõendavast dokumendist hiljemalt 9. novembril 2022 e-posti aadressil: rita.laanetu@paide.ee või tuua aadressil: Keskväljak 14, Paide linn, märgusõnaga „Hooldustöötajaks kandideerimine".

Lisainfot saab küsida sotsiaalosakonna juhatajalt tel 524 3592.