Paide-Türi rahvajooksu uue sündmuse nimekonkurss

Aita mõelda nimi 42. Viking Window Paide-Türi rahvajooksu uuele sündmusele.

Rahvajooksu korraldustiim kuulutab välja nimekonkursi Paide linnas 21. septembri õhtul algusega kell 20:00 toimuvale liikumissündmusele, mille start antakse Pärnu tänavalt Paide Muusika- ja Teatrimaja eest. Distantsiks on 2,5km ning rada võib läbida nii joostes, kõndides kui ka kepikõndi tehes. Sündmusele annab lisaenergiat Utilitas.

Kriteeriumid nimele:

• Peab seostuma Paide linnaga;
  • Lühike ja tabav;

Esimese valiku laekunud nimedest teeb korraldustiim, kuid lõplik otsus selgub rahvahääletusel Paide-Türi Rahvajooksu Facebooki lehel.  Auhinnaks on tasuta pääse vabalt valitud Rahvajooksu programmis olevale sündmusele ning Viking Window Paide-Türi rahvajooksu pusa.

Nimeidee/-d palume saata 5.aprilliks meiliaadressile rahvajooks@triatloniakadeemia.ee.

Miks uue ürituse programmi toome? - Sündmusega  soovime anda Paides avapaugu meie Rahvajooksu nädalavahetusele ning pakkuda võimalust liikuda ka neil, kes lastejooksudest välja kasvanud või Viking Window 13,6km distantsil/New Balance Türi Linnajooksul (5km) osaleda ei saa.

Rohkem infot rahvajooksu kohta: rahvajooks.ee