Paide linna jäätmejaamaga ühisel alal tegutseva vanametalli vastuvõtja vahetumise teade

Foto: Osaühingu Marico Metall Facebooki leht

Paide Linnavalitsus annab teada, et 01.06.2023 vahetub Paide linna jäätmejaamaga ühisel alal tegutsev vanametalli vastuvõtja.

Mündi tn 49 kinnistul tegutsenud aktsiaselts Kuusakoski lõpetab oma tegevuse 31.05 ja osaühing Marico Metall alustab samas kohas tegevust 01.06. Seoses ettevõtete vahetumisega teostatakse jäätmejaamas hinnanguliselt ühe kuu jooksul ümberehitustöid. Ümberehitustööde ajal võetakse jäätmejaamas ja vanametalliplatsil jäätmeid vastu 3-tonnise kandevõimega kaaluga. See kaal ei võimalda sõidukiga kaalule sõitmist, vaid sinna tuleb jäätmed käsitsi sisse tõsta. Sellest tulenevalt soovitame jäätmejaama külastajatel juunikuus raskemad kaalumist vajavad jäätmed viia otse Väätsa prügilasse või oodata nende toomisega, kuni ümberehitustööd on lõppenud.

Lisainfo:

Tiina Kivila